Wpis z mikrobloga

Raja of the Rajput Reich: Nagaur -> Delhi -> Mughals, pierwszy raz grałem Mughalsami i bardzo przyjemnie się gra nie zważając całkowicie na bunty, ale podbijanie Niemiec i tańczenie wokół koalicji na pół świata bardzo męczące, wydaje mi się że od bardzo złej strony podszedłem do tego (pomijając że dopiero jakoś w 1750 odkryłem że trzeba budować courthousy wszędzie...)
#eu4
Pobierz Please_Remember - Raja of the Rajput Reich: Nagaur -> Delhi -> Mughals, pierwszy raz ...
źródło: comment_1608921884vedf7ODLolYVuYpmrVxXHv.jpg
  • 9
@bartels4: dip, humanist, offensive, trade, admin, quality

może bym wziął economic zamiast admin dla kolejnych 5% dyscypliny wsm, bo ~1600 już jakoś bardzo nie jest to -25% potrzebne bo pływasz w manie przy tych wszystkich bonusach i tak i tak
@Please_Remember: @bartels4: ja bym poszedł w Innovative ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio coraz bardziej lubię tą idee - tech zawsze na bieżąco, tańsi Advisorzy, Monthly war exhaustion spadający podczas wojny - miodzio. A jak się potem i tak robisz w mughala to może warto w religious ideas i zjednoczyć cały lud spod znaku półksiężyca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eMszu: Już 3 restarty miałem bo mnie koalicja rozniosła xD Zastanawiałem się nad Innovative ale brakuje mi administracyjnych przez podboje. Innowacyjne mają bardzo dobre połączenie z ofensywnymi bo pozwalają szybko oblegać forty ;)

Teraz za 4 razem odpalę i pójdę pierwsze w ilościowe a później w ekonomiczne.
@bartels4: imo lepiej przytechować żeby potem podbijać, ja zazwyczaj podbijam do momentu aż mam w miarę stabilną ekonomię i starcza na full armii (chyba że mam duży limit armii to wiadomo na jakieś 70-80%), a potem techowanko.
Innovative jako pierwsze (w sumie eco też) daję ten plus, że z techami da sie na bieżąco być i jak brałem innovative to nigdy mi monarch pointow nie brakowalo :D