Wpis z mikrobloga

Niektórzy mają tradycję że otwierają w Wigilię, inni że na drugi dzień bo renifery biegają? (latają?) w nocy z mitycznym staruszkiem.
Mnie w tym roku zachwyciła BARDZO personalizowaną #wykopaka przeurocza, cudowna i ciepła @Shivaa.
Dała więcej od siebie niż zawartością. To, jak list (14 STRON!) we mnie trafił sprawił, że aż mając jej adres - chcę po koronie zrobić jej wjazd na chatę i utulić od serca. Faktycznie jesteśmy do siebie bardzo podobne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paczuszka była tak dopieszczona, świetnie zabezpieczona i nie odstraszyła jej wysyłka za granicę. Serio to doceniam!
Uszanowała to, że nie chcę słodyczy i podarowała mi garść witaminek pysznych, chrupkich takich, że nawet się ze swoim paputem podzielę. :D
O kitku też nie zapomniała! A reszta... och, nawet narysowała mi obrazek który zagościł już w salonie nad narożnikiem! Tak bardzo, trafiona w punkt, nic zbędnego. Serio! Nawet młynek mi się przyda bo... kiedyś dałam ciała i zamówiłam ze średnicą 2,7cm. (>) I dzięki Tobie, poznałam jaki smak/zapach ma #flaszowiec miękkociernisty.

✧ Z dumą się chwalę swoją #pokapake i mi zazdrośćcie! ⋆͛*͛ ͙͛ ⁑͛⋆͛*͛ ͙͛(°°人´ヮ´)⋆͛*͛ ͙͛ ⁑͛⋆͛*͛ ͙͛

Mati to przystojny kawaler! /ᐠ .ᆺ. ᐟ\

Dziękuję @Shivaa raz jeszcze
Eutanazja - Niektórzy mają tradycję że otwierają w Wigilię, inni że na drugi dzień bo...

źródło: comment_1608913239mUC1Ch5QvwxPknOtkzufin.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eutanazja: bardzo się cieszę że wszystko się podoba a długość listu nie odstraszyła, zdecydowanie za długo nic nie pisałam i wszystko aż się wylało ()
Było dla mnie wielką przyjemnością robić Ci paczkę, na lepszą osobę nie mogłam trafić ()
  • Odpowiedz