Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: faktycznie osobom, które piszą że to przez to że się upiła coś się pomyliło, ale nie tym którzy dostrzegają że to jest tylko 1 wersja. Jedyne co zostało udowodnione to rozpowszechnianie nagich zdjęć co oczywiście nie powinno mieć miejsca, ale nigdzie nie udowodniono gwałtu więc osoby które o tym piszą mają racje. To że ona twierdziła że była zgwałcona nie znaczy że była. Prawo polega na domniemaniu niewinności więc
  • Odpowiedz
Każdy wie, że obie płcie patrzą na wygląd i ma on dosyć duże znaczenie


Ej no nie każdy :(
Ja kilka lat temu byłem niewinny jak nieobsrana łąka i autentycznie nie miałem pojęcia
Tzn utożsamiałem wygląd z zadbaniem i byłem święcie przekonany że ładna sylwetka ciuszki fryzjer czy perfum to klucz do sukcesu i do głowy by mi nie przyszło że struktura kostna twarzy ma jakiekolwiek większe (a nawet decydujące heh) znaczenie
  • Odpowiedz
@Chodtok: Każdy, nawet podświadomie. Gdybył miał kogoś ładnego z dobrym charakterem, a obok mniej ładnego z minimalnie lepszym charakterem, to byłbyś prawdopodobnie bardziej zainteresowany tym pierwszym. I to oczywiście nie jest popieranie pieprzenia o Chadach, bo związek oparty tylko na fizycznym pociągu nie ma właściwie szans się utrzymać.
  • Odpowiedz
Gdybył miał kogoś ładnego z dobrym charakterem, a obok mniej ładnego z minimalnie lepszym charakterem, to byłbyś prawdopodobnie bardziej zainteresowany tym pierwszym.


No i nie lol
Tzn pewnie zależy od skali i jeśli pierwsza miażdżyłaby drugą pod względem wpisywania się w mój wizualny gust i była gorsza pod względem jakiejś nieznaczącej pierdoły to pewnie uległbym zwierzęcej naturze
No ale tak normalnie to chciałbym kogoś z przede wszystkim możliwie jak najlepszym charakterem

@
  • Odpowiedz