Wpis z mikrobloga

@smuteczek2000s: dla tego nienawidzę świąt, bo u mnie w domu to jest jakaś paranoja, jak by normalnie na wigilię miał wpaść Zbigniew Stonoga, a tu tylko w 4 osoby siedzimy i tyle. Osobiście jak sam bym mieszkał, bo bym nawet nie obchodził Wigilii.
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s niestety turystycznie. W niedzielę mieliśmy wracać. 2h przed odlotem się rozmyśliliśmy i zostaliśmy jeszcze tydzień. Ciężko wyjechać z tej wyspy. Gdyby nie to że się przez ponad dekadę zakorzenilem w holandii to chętnie bym tu otworzył firmę. Kto wie.. Może kiedyś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004 Ja akurat zwiedzałam Fuerteventurę, ale równie urocza wyspa. W tym roku były plany, by znów spędzić czas na W. Kanaryjskich, jednak ta cała sytuacja na świecie pokrzyżowała wszystkie plany.

Zazdroszczę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Tak, wsparcie w postaci fizycznej zmiany w opiece. Jeśli ktoś nie umie rozdzielić leków, przewinąć człowieka 80 kg i go umyć, to na niewiele się zda. Emocjonalne wsparcie jest ważne, ale to, o którym pisałam - najważniejsze. Co po kimś, kto będzie tylko pocieszał, a nie zajmie się odparzeniami lub nie wyprowadzi w wózku inwalidzkim na spacer. Wyzywanie innych od złych osób: x d
  • Odpowiedz