Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mircy o co chodzi z tym kończącym się pasem w p0lsce?
Jadę sobie ekspresówką, która się tam zwęża na końcu, no jest korek, dwa pasy zapchane, że ludzie mogą kanapki wyciągać a trzeci- ten, który się kończy, praktycznie pusty xD
To ja cyk na ten prawy i jadę do samego końca, zaoszczędziłem z 5-10 minut stania w czarnej dupie.
I okei, jeden janusz już widziałem, że przylepił się do dupy auta przed nim, żeby mi pokazać, ale auto za nim już mnie wpuściło xD
Ile czasu musi jeszcze upłynąć, żeby p0laki-robaki, zwierzęta za kółkiem, się nauczyły, że sterczenie na dwóch pasach zamiast na 3+ jazda na zamek, to kretynizm?

Ile pokoleń robaka trzeba jeszcze rozgnieść, żeby to bydło pojęło zasady jazdy w korku? Nawet nie chodzi o takich jak ja, ape oni tam stoją jak te tłuki, 1-1,5km dalej xD
#drogi #polska #polakicebulaki #januszemotoryzacji
  • 7
@tellet: weź tylko pod uwagę, że przewagę czasową zyskałeś dzięki temu, że inni stali na tym jednym pasie i nie chcieli korzystać z tego pustego, bo gdyby ruch rozłożył się na wszystkie pasy, tak jak powinno być, to przewagi czasowej by nie było, bo tego wąskiego miejsca się nie przeskoczy i trzeba tam się jakoś powpuszczać. Podsumowując, jeśli dalej chcesz trafiać na okazje do skrócenia czasu przejazdu, to nie ma co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: oj tak byczq +1, ale są jeszcze takie dekle dęte co w połowie pasa ze zwężeniem się zatrzymują i wpychają się na sąsiedni albo jeszcze te zwierzęta włączające się na ekspresówkę zjeżdżając w połowie pasa z prędkością 80hm/h
(°°
sterczenie na dwóch pasach zamiast na 3+ jazda na zamek, to kretynizm?


@tellet: jakbyś dojeżdżał tą samą drogą od dwudziestu lat o tej samej godzinie, a w domu żona coraz bardziej starsza, dzieci coraz bardziej pyskate, to byś zrozumiał, że czasem lepiej włączyć fajną nutę i nie pilnować absolutnie niczego poza odległością od zderzaka samochodu przed tobą.