Wpis z mikrobloga

Nie lubię nigdzie łazić w Sylwestra. W Sylwestra siedzę w domu, gram w planszówki i piję wino. Przez durny PiS będę musiała łazić, bo nie pozwolę wprowadzać godziny policyjnej rozporządzeniem bez stanu wyjątkowego.

Co także polecam innym. Miejcie świadomość, że PiS testuje, na ile sobie może pozwolić.

#bekazpisu #protest #sylwester2020
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: równie dobrze możesz w garażu zacząć produkować silniki V8 na przekór normom euro7, tyle samo ma sensu ten twój niechciany spacer. No ale za to zademonstrujesz swoje niezadowolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Naprawdę zadziwia mnie że macie co świętować, przecież każdy kolejny rok będzie gorszy - chyba że radośnie raduje was sytuacja pozbawiania was na stałe wolności obywatelskich i wprowadzanie #nwo na świecie permanentnie. Tak będzie cały czas @Reiter: @deeprest: @Antyradek:
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: Nie wiem czym jest nwo.
Ja nie odczuwam żadnej różnicy. Największym zabraniem mojej wolności był obowiązek rejestracji kart pre-paid. Was to nie dotyczyło i nikt z Was nawet nie zająknął. Teraz ja będę siedział cicho, bo mnie nie dotyczy Wasza walka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiter: rozumiem że w pełni popierasz nadchodzące lockdowny mające na celu zubożenie społeczeństw, wprowadzenie Systemu Informacji Finansowej pozwalającemu sąd, prokuratura, straż graniczna, administracja skarbowa, policja, CBA w każdej chwili mieć wgląd na twoje konto bankowe. Czysty przypadek że wszędzie robią dokładnie to samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reiter: Ty naprawdę myślisz że po tych szczepieniach będzie tak samo jak dawniej. Nie to będzie cały czas postępować, zobaczysz kiedy zlikwidują papierowy pieniądz. Restrykcje są CELEM a nie środkiem do jego osiągnięcia.

No ale oczywiście pewnie masz focha bo ludzie nie chcą protestować pod błyskawicami i jak dla mnie ich zdanie jest w pełni uzasadnione.
  • Odpowiedz