Wpis z mikrobloga

Zapraszam na relacje z rozpakowania wspaniałej paczki od anonimowej Mirabelki (pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby ktoś nie ujawnił swojego nicku, a biere udział w wymianach paczek już 6 rok - łącznie z edycjami wielkanocnymi, które istniały xD). To jak postarano się z samym "experiencem" rozpakowywania zasługuje na plusika (aż dało mi to do myślenia, że powinienem się bardziej starać z pakowaniem swoich paczek w przyszłości), a co dopiero zawartość paczuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klikając w linki do obrazków powinno wyświetlać Wam obrazki w tym wpisie, a jak nie to coś Mihau popsuł xD
Paczucha zapakowana ładnie i ekologicznie
ZDJĘCIE

xD Swojemu mirkowi też wysłałem w kartonie po ciuchach i też dziwne rzeczy pisałem, także rozumiem xD Chociaż tutaj miało to większy sens, ja tylko przekreśliłem logo C&A i napisałem, że to nie C&A a wykopaka, także mniejsza kreatywność z mojej strony xD
ZDJĘCIE

O cholerka, numeracja paczek, list do przeczytania najpierw i kod QR. Ktoś tu się postarał, żeby wszystko było w poprawnej kolejności, i żeby na świecie panował porządek xD Bałem się jak cholera kodu QR, zwłaszcza, że wyświetliło, że to jakiś link do YT, czułem już powiew Rick Rolla, ale na szczęście to tylko świąteczna muzyka do nastroju unboxingowego xD Poza tym - cholera, paczka z numerem 5? Ile jest tych prezentów?!
ZDJĘCIE

Zgodnie z instrukcją w liście zabrałem się za prezent z numerem 1 - bałem się, że piwo bezalkoholowe, bo napisałem, że nie przepadam za alko, ale uff, na szczęście to tylko zimny jak cholera monsterek wraz z programistyczną kaczuchą, do umilenia pracy na home office xD Żałuję, że rozpakowywałem o 22, bo to już za późno by se dupnąć monsterka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZDJĘCIE

Prezent nr 2 - mnie chyba łatwo zadowolić xD Wystarczy, że jest Lego, albo coś z Gwiezdnych Wojen, a jak jest to i to, to w ogóle xD Te klocki "will make a fine addition to my collection" #pdk Grogu wraz z Papą Mando, no ideolo, uwielbiam ten serial, uwielbiam lego, tego zestawu nie miałem, więc duży plusik xD
ZDJĘCIE

Prezent nr 3 - ŁOPATKA DO PITCY! Tego potrzebowałem, ale odkładałem jak głupi zakup xD Ostatnio w trakcie koronaparty zacząłem więcej siedzieć w kuchni, bo w sumie jest zaraz za moimi plecami i zainteresowało mnie robienie ciasta do pizzy. Może nie jestem na poziomie jak wiele wykopków tutaj, ale da się zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZDJĘCIE

Prezent nr 4 - tygodnik dla każdego Neuropka takiego jak ja, Urbanowskie Nie xD No co ja mam tu dodać, skłamałbym pisząc, że mi się nie podoba xD
ZDJĘCIE

Prezent nr 5 - UWAGA UWAGA SĄ PALMY XD Makieta wizualizująca "Palmy na Legnickiej", no skisłem w cholere xD Fani MPK Wrocław byliby zadowoleni z zielonej trasy wzdłuż legnickiej xD Ba, ledwo co postawiono palmę a tu Porsche i coś w kształcie Lambo popierdzielają sobie po ulicy. Czuć klimat Miami xD Kiedyś jeszcze sie nam uda zasadzić te palmy w prawdziwości xD
ZDJĘCIE

Do tego jakby było za mało w tej paczce zawartości zaspamowano słodyczami, w tym ulubionymi przez wszystkich Pryncypałkami, chronionym folią bąbelkową czekoladowym mikołajem, drażami (jak ja żem dawno nie jadł korsarzy), czekoladą i innymi.

Chciałbym jeszcze raz podziękować Mirabelce, która przygotowała tę paczkę, jestem pod ogromnym wrażeniem jak dużo włożyła pracy w to, żeby rozpakowywanie było przyjemnością i żeby prezenty były dopasowane do mnie. Mam nadzieję, że bawiła się robiąc tę pakę równie dobrze jak ja, kiedy ją rozpakowywałem ( i mój kot, kiedy położyłem pudło na podłodze, kiedy robiłem zdjęcia pojedynczym prezentom xD )
Również podziękowania dla organizatorów zabawy, to chyba najsprawniejsza edycja w jakiej brałem udział!

#wykopaka #pokapake #chwalesie
Reepo - Zapraszam na relacje z rozpakowania wspaniałej paczki od anonimowej Mirabelki...

źródło: comment_1608207380PnTkPs580nesamDk1mUfne.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz