Wpis z mikrobloga

@Zwierzak24: ja od wczoraj mam taki problem, chciałem zrobic sobie Bolasie ale nie ma sensu jak takie lagi.pytanie czy net cos szwankuje czy jednak serwery bo nie wiem cy sie zgłosić w związku z tym do lw
  • Odpowiedz
@Zwierzak24: @Pyra1: byczq ja od niedzieli. Sobota normalnie zagralem LW 3mecze w niedzielę nie dalo się dokończyć. Od tamtej pory non stop na online co 20sec mam skok pingu na 2-3sek. Juz sie zastanawialem czy nie kupic z 10m kabla do neta i podpiąć, ale do #!$%@? pana:
1) jakim cudem 2msc było ok bez lagów a teraz dupa?
2) rok temu analogicznie gdzies w grudniu zaczęło sie tak samo
  • Odpowiedz
@mateqt: w 20 mialem czasem problemy w lw, tu do wczoraj elegancko, nawet zapomniałem co to lagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz każdy mecz... ping czasem ponad 500 pokazuje a zawsze max 50 i grało sie super. W weekend jeszcze normalnie mi się grało, podpialem teraz kabel od wifi do ps4 i niby minimalnie mniej laguje
  • Odpowiedz
@mateqt: masz byczq jakis pomysł? Nie znam sie na tych internetach i technologiach więc za kazda rade bede wdzieczny :) w sumie scinalo mi jeszcze gre jak mialem włączone wifi na telefonie, ale wtedy ten ping nie był tak wysoki
  • Odpowiedz
@Pyra1: jak rok temu miałem te lagi to mnie w ogóle z xbox livea wywalało. Wtedy pamietam ze cos pogrzebałem w netach i zablokowałem dla konsoli jakieś porty, czy coś takiego i pomogło. Podobno pomaga też ustawienie ipv4 zamiast v4 i v6 ale to jakos z operatorem sieci chyba trzeba.
Teraz zamówiłem w końcu kabel żeby podpiąć po nim i zobaczę czy pomoże.
  • Odpowiedz
@mateqt: mój problem się juz chyba właśnie rozwiązał( ͡° ͜ʖ ͡°) pobierala mi się jakas aktualizacja gta i dlatego tak mieliło :D
  • Odpowiedz