Wpis z mikrobloga

Kupiłem Ashwagandhę przez internet z odbiorem osobistym w sklepie kfd. Miałem dostać taką jak po lewej 117g wystarczającą na 230 dni, a dostałem wersję 103g - 180 dni. Sprzedawca tłumaczył się, że tylko takie stare przysyłają im na sklep i nic z tym nie może zrobić. Gdyby to zdarzyło się przez pomyłkę - zrozumiałbym, ale skoro na sklep przychodzą tylko opakowania o mniejszej gramaturze to taka akcja nadaje się na skargę do UOKiKu. Może jakieś wytłumaczenie @KFD_pl ?
#kfd
Pobierz Xerdes - Kupiłem Ashwagandhę przez internet z odbiorem osobistym w sklepie kfd. Miałe...
źródło: comment_1607951850GGZcSf9hjwzH0Meaa7YmcU.jpg
  • 16
@Xerdes: klasyczne pytanie, czy napisałeś reklamację na stronie kfd?

przesyłki wysyłane do sklepów (przynajmniej tak jest w krk) są zapakowane w czarne worki kurierskie, i są "fabrycznie" zamknięte, kasjer tylko skanuje kod z nalepki i wystawia rachunek według zamówienia w systemie więc taką "starą" musiałbyś dostać prosto z magazynu KFD a nie ze stanów sklepowych
@Xerdes: Z reklamacjami najlepiej zwracać się tutaj: https://sklep.kfd.pl/kontakt-i-5
Niestety nie mogę siedzieć cały czas na wykopie.

Podaj proszę na priv numer zamówienia. Na naszym sklepie internetowym nie ma tego produktu od kilku miesięcy, więc sprawa wydaje mi się nadzwyczaj dziwna.

PS. Nie musisz nas straszyć, bo wszystkie podobne sprawy załatwiamy po ludzku. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Chciałem dobrze dla innych, a wyszło jak zawsze xD. Ja rozumiem, że kfd ma dużo fanboyów, ale nie myślałem, że będą aż tak zawzięcie mnie hejtować. Ziomeczki, zrozumcie że zależy mi tylko na tym, żeby kolejne opakowania nie były podmieniane... ( ͡° ʖ̯ ͡°)