Wpis z mikrobloga

@GrabkaMan: Pandemia została u mnie zastąpiona przez Horrified, ale to nadal bardzo przyzwoity wybór, jeśli chodzi o kooperacje. Warto jednak pomyśleć o pierwszym dodatku, fajnie rozbudowuje ten tytuł o nowe postacie i tryby.

Fuse i Magic Maze nie grałem, ale tytuły w czasie rzeczywistym mogą u wielu powodować stres. Sam uwielbiam Escape: The Curse of the Temple, ale to 10 minut ciągłego stresu i dziewczyna odmawia grania...

Jednym słowem - fajna
@GrabkaMan pandemica moge sprzedac w sumie 3 razy granego. Chyba, ze chcesz na prezent to lipa uzywke. Mi sie nawet podoba, za to mojej zonie wcale wiec sila rzeczy nie gramy. Z innych coopow mam Robinsona Cruzoe i bardzo nam sie podoba chociaz nie jest latwo.
@Munchhausen: Możesz mieć rację z tym stresem. Chyba sobie daruję fuse + maze.
Horrified za chodzi na allegro. :/
200

@marokin: Dzięki, będę musiał poczytać o tym, bo nie znam.
@Munchhausen: Właśnie chyba pójdę w te kroniki zbrodni chyba, że coś jeszcze znajdę innego.
@foxgames: Czy te tryby (treningowy + 5 pełnych) są jakoś zmienne czy zawsze takie same?

@SiemaNagor: Myślałem też nad Robinson Crusoe: Przygoda Na
Myślałem też nad Robinson Crusoe: Przygoda Na Przeklętej Wyspie. Jak z regrywalnością tego?


@GrabkaMan: Masz niby 7 scenariuszy w podstawce, ale raz, że bardzo ciężko ukończyć je za pierwszym razem, dwa, że jest dużo elementów losowych + sporo fanowskich scenariuszy + dodatki z kolejnymi scenariuszami. Moim zdaniem nie ma problemu ze słabą regrywalnością. Grałem z 5 razy, wszystkie 5 razy pierwszy scenariusz, dwa razy wygrałem.

Polecam Robinsona również za klimat i