Wpis z mikrobloga

Mirki nigdy nie mialem konsoli ale chyba zalapalem sie na hype train nowej generacji. Pewnie pojde w xboxa bo przekonuje mnie game pass, raczej nie jestem jakims hardcorowym graczem ale chetnie bym wieczorami w cos przytulil bo moj PC juz nie jest najnowszej generacji. Xbox series X bedzie dobrym rozwiazaniem? Waham sie troche pomiedzy X a S ale te 500gb to wydaje mi sie zalosnie male jak na dzisiejsze czasy. Przy okazji do tych co korzystaja z game passa - warto? Nie oczekuje by najnowsze tytulu typu AC czy Cyberpunk ladowaly na game passie instant ale mimo wszystko czy jest w co pograc.
#xboxseriesx #xbox
  • 13
@k1906: Na XSX jak i na PS5 nie ma wielu gier.

Na XSX masz sporo gier z GamePassa na PS5 20 dużych gier z PS4 więc na obu jest w co pograć. Kwestia co lubisz.
Mam obie konsole i obie dają tyle samo frajdy.
@rybak17: Zdaje sobie sprawe, ze nie ma praktycznie jeszcze nic ale te nowsze jednak beda wychodzic na X czy ps5, jak chce kupowac konsole to wolalbym na niej posiedziec dosc komfortowo przez nastepne 2-3 lata a nie szukac upgradu. Nie wiem czy to myslenie ma sens w przypadku konsol, jak cos mysle zle to mnie popraw bo jestem kompletnym noobem
@k1906: Po wielu latach z PlayStation przesiadłem się na XSX z powodu braku dostępności sprzętu Sony. Szczerze nie żałuję. Pewnie za jakiś czas sprzedam i kupię już PS ale teraz mam mnóstwo zabawy właśnie dzięki Game Pass. Pogrywam sobie w tytuły, których nie ograłem na PSie.
@nammah: dokladnie odwrotnie, ps5 dla casualo bo masz kilka exow, ktorych nie ograsz na xboxie. gamepass jest raczej dla hardkorow co lubia perelki wygrzebywac, no i sama ilosc gier przytlacza.
@k1906: Przykro mi, ale mam złą wiadomość. Jutro zobaczysz w tym sklepie puste półki, sam szukam i nigdzie nie można dostać już w normalnej cenie. Chyba że jednak zdecydowałeś się na xss.
@k1906: zawsze byłem związany w temacie konsol z Play station. Jakiś czas temu swoją pro zalalem i miałem zamiar kupić piątkę. Że wzgledu na problemy z dostępnością olałem ten temat i wziąłem Xbox series X i jestem zadowolony jak cholera :) polecam