Wpis z mikrobloga

Mireczki, ludzie dobrej woli mam pytanie. Chciałbym zaczerpnąć porady, a mianowicie chodzi mi o #programowanie chociaż część z was powie ze to xhui a nie programowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo chodzi o #javascript a konkretnie o ReactJS. Znam podstawy, coś tam kminie w tym temacie ale nie wiem jak to poprowadzić dalej, skupić się na stronach, czy może iść bardziej w jakieś złożone aplikacje albo aplikacje w ogóle? Moim celem jest zostanie freelancerem, żeby jakiś grosz wpadł do budżetu, może z czasem jako jedyne źródło utrzymania. Proszę nie zjedźcie mnie (ʘʘ)
Ps. czy jakiś ludź super dobrej woli zechciałby polecić mi jakaś książkę/ kanał na yt ? Jest tego taki zalew, że nie wiem co wybrać.
Serdecznie pozdrawiam Panów #programista15k
  • 4
@miszcz_ortografi: nie ma szansa, żeby ktoś cie zatrudnił jako freelancer bez doświadczenia w firmie. Chyba, że jesteś kozakiem. Ale jak dopiero znasz podstawy React to z czym do ludzi. Rób projekty, ucz się i idź na staż/juniora. Jak nabędziesz dobre praktyki pisania kodu, wiedzy itd to wtedy baw się w freelancerke.
@czupek: wątpie. Żeby na studia ogarniać prace komuś to pewnie coś ze sztucznej inteligencji, coś sporego z bazą danych. Nie chce aby źle zabrzmiało, ale OP widać że jeszcze gówno umie. Życzę mu jak najlepiej, ale najpierw niech spokornieje i skupi się na rozwoju a nie już myśle o braniu hajsu, wygodzie siedzeniu z dupą na gaciach bo freelancerka itd.