Wpis z mikrobloga

Mirki, którzy już trochę mają #oculusquest pytanie mam. Czy jest to zabawka do której ciągle się wraca, czy znudziła wam się po jakimś czasie?
Grałem wczoraj pierwszy raz u znajomych i ogólnie wow, i myślę nad zakupem, tylko tak się zastanawiam jak to wygląda z perspektywy użytkownika w trochę dłuższym okresie.
#oculus
  • 12
  • Odpowiedz
  • 3
@gorillaz nie mam questa ale za to mam inny hełm do vr i powiem ci że to jest taka zabawka tylko gdy masz ochotę. Nie grasz codziennie ale np co 2 tygodnie gdy akurat ci przyjdzie ochota na strzelanie się w vr czy trochę rytmiki z beatsaberem
  • Odpowiedz
@gorillaz: U mnie jak ze wszystkim, czyli z Xboxem, kierownicą do grania itp. Traktuję to jako dodatek, czyli przynajmniej raz w tygodniu zagram. Teraz znowu trochę częściej, bo powstała grupa Wykopowa na Discordzie i się częściej umawiamy na jakieś Among Us, Population One, Echo VR czy inne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorillaz: Ja też grałem z miesiąc, ale ja już za stary jestem na takie zabawki. Jeden syn grał też przez miesiąc, teraz raz w miesiącu. Drugi w weekendy. Miałem sprzedać, ale zostawiłem i wracamy do nich raz na 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@gorillaz: Ja kupiłem z myślą o xplane ale finalnie pograłem sporo w ets2 vr, gierki oculusowe też ograłem na jedynce, część nie wszystkie bo drogie i nudne.

Ale pierwsze dwa tygodnie byłem oczarowany
  • Odpowiedz
@gorillaz: Ja mam je jeszcze za krotko zeby mi sie znudzily. Jak narazie po 1,5 miesiaca ciagle sie jaram :D
Gdybym mial je zamiar uzywac jako konsole bez podpinania do PC, to chyba juz by mi przechodzilo, bo w questowe tytuly gram juz malo co, ale za to przez PC caly czas w cos ciupie. Codziennie troche Pavlov i pokolei single przechodze: Alyx, Boneworks, Walking Dead S&S, teraz Serious Sam 3.
jjankes - @gorillaz: Ja mam je jeszcze za krotko zeby mi sie znudzily. Jak narazie po...

źródło: comment_160785969779CFhJ1SgnWnyKhrRMxtgt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz