Wpis z mikrobloga

Mirki mam sprawę. Kumpel synowi kupił na gwiazdkę #nintendoswitch ja trochę bardziej siedzący w tematach niż on, mam ją skonfigurować. I teraz wiem, że jest jakiś online pass, ale co to tak naprawdę daje młodemu? Gdzie najlepiej i przystępnie zaopatrywać się w gry? Narazie młody ma jedna z zestawu fornite, w postaci kodu. Jak macie jakieś protipy to chętnie wysłucham. #nintendo #pomocy
  • 8
@unclefucker: nintendo online zwykle jest wymagane do gry online, wyjatek stanowia darmowki firm trzecich pokroju fortnite

przede wszystkim jak ma grac kilka osob to utworzyc profile, gra kupiona na 1 i zainstalowana bedzie dostepna dla wszystkich z osobnymi savami itp
wtedy rodzic moze miec swoj profil z podpieta karta platnicza i tylko tam robic zakupy

z grami jest problem, nawet uzywane sa drogie, niektorzy wymieniaja sie w sklepach z uzywkami w
@unclefucker: Jak dla dzieciaka to na smartfony jest apka oficjalna Nintendo Switch Parental Controls, którą parujesz z konsolą. Można wprowadzić różne ograniczenia, ale też sledzić dokładnie czas grania - swoją drogą dobra do wlasnych statystyk.
@unclefucker: Abonament najlepiej kupić w wariancie rodzinnym, czyli grupowo w 8 osób. Wtedy na rok wychodzi 17,5 zł. Tu na wykopie często ogłaszają się ludzie, że szukają/zakłądają grupy. Tylko ryzyko jest takie, że lider grupy może polecieć w kulki i kogoś wywalić jak zechce. I jak przyjdzie mail, żeby się zgodzić na zmianę twojego konta na "suervised" czyli takie konto pod kontrolą to nie klikać tego, bo można sobie załatwić konto.