Wpis z mikrobloga

Dobrze rozumiem, że #cyberpunk2077 to była gra robiona na poprzednią generację i różnic między #ps4 a #ps5 nie ma dużych poza klatkami i rozdzielczością, a next genowy patch wyjdzie dopiero w przyszłym roku i niewiadomo kiedy?

To w sumie kupię sobie wersję na ps4 xD
  • 12
@FilcowyKlapek: no to jak zwykle cdprojekt kłamał bo miała być taka zajebista grafika. patrzę na gameplaye na pc tvgry i roja i nie widzę tej zajebistej grafiki. na początku myślałem, że to właśnie z ps4. widzę dużo blura i grafikę trochę lepszą niż deus ex xD

i już wiem dlaczego. to nie jest next genowa gra wcale
@x134xvb: odpal to na dużym ekranie albo udaj się do okulisty, bo żadna z tych gier nie była od tego ładniejsza. Jestem graczem konsolowym, i pierwszy raz w życiu się zastanawiałem czy nie aby nie zainwestować w potężnego kompa, bo nawet po łatce na next geny, nie zbliży się do tego poziomu na konsolach
@lobeczek__: hmm ale poza odbiciami to masz dobrej jakości modele i tekstury, ale gdzie ty widzisz tego next gena? tu jest bardzo dużo sztuczek w postaci filtrów. gra jest generalnie lekko rozmazana.

a żeby odpalić tą grę na max detalach w 4k to pewnie potrzebujesz rtxa 3080, sama karta kosztuje 4k xD