Wpis z mikrobloga

@Kenneth66: mnie to zastanawia czego żaden/lub mało, który sportowiec ostentacyjnie nie będzie klękał razem z tymi łajzami na cześć gangusa Grzegorza Florydy. Ktoś napisze, że by go w mediach zjedli, no i co z tego? Honor jest jednak ważniejszy od pieniędzy.
Rok 2020 przerasta ludzkie pojęcie. Ludzie kłaniają się w pas typowi, który przy pierwszej lepszej okazji by ich ograbił lub poczęstował ołowiem. Walczą o jakieś prawa kobiet, gdy te
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Kwestia nacisków z góry, sponsorów. Wolą odwalić szajs i na spokojnie zgarnąć kasę niż robić sobie problemy. W F1 jest kilku którzy nie klękają, to ponoć naczelny rasista Hamilton latał po padoku jak #!$%@?, że jakim prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powinni być, jednolitosc jest nudna.


@thority: Może to ty jesteś nudny?
Starożytni Grecy byli nudni bo mieli ten sam kolor?
Rozumiem, że nie ma co być rasistą ale też to że ludzie mają ten sam kolor i pochodzą z tej samej kultury nie znaczy że są nudni.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Dla mnie jest, ja lubię opinie i pomysły od zróżnicowanego grona.
No właśnie nie do konca, różne plemiona napływały tam, nie wszyscy byli ciemnowłosi a przynajmniej dowodów na to nie ma. Wystarczy że chowali sie z dala od morza śródziemnego.
  • Odpowiedz
Dla mnie jest, ja lubię opinie i pomysły od zróżnicowanego grona.


@thority: A co ma do tego kolor włosów czy oczu. Mylisz cechy fizyczne z umysłowymi.
Polacy są na przykład dosyć jednolitą grupą jeżeli chodzi o kulturę a zbierzesz 10 i masz 10 różnych zdań na ten sam temat.
Musisz się obracać w bardzo biednym umysłowo gronie skoro twierdzisz że niebieskoocy blondyni wszyscy mają podobne opinie.
  • Odpowiedz