Wpis z mikrobloga

@fraciu: Bardzo miarodajna opinia na podstawie tylko 1h gry z patchem. Nie żartuj sobie, że to jest argument do wystawienia opinii z dupy "Dobra latka nic nie dała". Jest za wcześnie na takie Januszowate gadanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kuba802802 no i ch... Was nic nie przekona bo bez latki bo to nie ta latka bo grasz na słabym sprzęcie bo księżyc źle świeci a to mod naprawi. Dajcie se siana
  • Odpowiedz
@fraciu: Nie rozumiem co masz na myśli pisząc do mnie "WAS". Twierdzisz, że jestem kij wie jakim fanboy'em cyberpunka? Jeśli tak to jesteś naiwny i się mylisz, twierdzę tylko, że wystawianie opinii na tak wczesnym czasie rozwoju gry jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@fraciu: Bądźmy obiektywni, redzi są ofiarą własnej gry marketingowej. Bugi, bugami ale jeśli zrobią co trzeba z nimi to fabuła, filling strzelania i inne ogromne atuty tej gry pokażą, że ta gra warta jest zachodu i tych kilkudziesięciu godzin. Jestem optymistą, widziałem te bugi są śmieszne, ale wierzę że nie pracują tam debile i zrobią co trzeba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kuba802802 też tak uważam ludzie mieli za duże oczekiwania a redzi jeszcze to podkręcali, bugi mnie też jakoś nie bolą najbardziej te miasto miało żyć a one zdycha :/ i na stremach to widać
  • Odpowiedz
@fraciu: Właściwie to ta gra ma typowe problemy wieku "dziecięcego gry". Ja osobiście wolę podejść do tego z rozsądkiem, że Redzi są świadomi niedociągnięć i zrobią co trzeba.
  • Odpowiedz