Wpis z mikrobloga

Pamiętacie te ciasteczka? Znalazłem w jednym sklepie i jadłem sobie na przystanku, niesamowicie delektowałem się smakiem dzieciństwa, kiedy wydarzył się okropny wypadek. Bardzo potrzebuję Waszej uwagi i Waszego działania. Ktoś wyrwał mi ciasteczka Lu i wrzucił je pod tory tramwajowe. Uprzedzając pytania – nic nie pamiętam, zareagował maszynista, nie jestem teraz sam, fizycznie nic mi nie jest. Natomiast: Strasznie się boję poruszać. Strasznie się boję cokolwiek teraz zrobić. Strasznie się boję tak w ogóle. Bardzo potrzebuję wiedzieć, że nie jestem teraz sam. Tak na dużą skalę. W sensie, ktoś próbował mnie dzisiaj zabić z głodu? Czy za to, że mam nieco rozpoznawalny pyszczek? Za ciasteczkowe przypinki na plecaku? Po prostu? Nie wiem, ale po prostu strasznie bym nie chciał umrzeć, tym bardziej na czyichś warunkach. Więc bardzo Was proszę, radykalizujcie się i pomóżcie. Proszę Was strasznie, jeśli macie siłę i przestrzeń, to zróbcie proszę cokolwiek. Dla ciasteczek, dla czekolady, dla żelków, dla pączków, dla lizaków, dla czegokolwiek, co jest Wam bliskie. Proszę, bardzo Was potrzebuję.
#heheszki #ciasteczka #tramwaje #bekazlewactwa #stopbzdurom #lustopbzdurom
MarcinBachleda - Pamiętacie te ciasteczka? Znalazłem w jednym sklepie i jadłem sobie ...

źródło: comment_1607515078gyEp1MUXDGubefNT3yeiFN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: wspieramy Cię! Jak jesteś głodny wyślę Ci kilogram kiełbasy lisieckiej albo jak nie jesz mięsa to wegańskie tofu. A najlepiej to uruchom zbiórkę, sam będziesz wiedział najlepiej co Ci potrzebne teraz w tych trudnych chwilach!
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: Przykre, że dotknęła Cie Lu-fobia Polaków, wspieram Cię całym serduszkiem; nie daj się mściwym ludziom i dzielnie prowadź akcje oświeceniowe wobec tych faszysto-nacjo-kato-cis ludzi, społeczność LGBTQPAABSDM+Lu stoi całkowicie po Twojej stronie (òóˇ)
  • Odpowiedz