Wpis z mikrobloga

@JudaszowyBudyn: Hallack juz w poprzednim filmie mówił ze ten czołg chce bo jest interesujący a nie dlatego ze jest dobry. Zreszta ci co go oglądają wiedza ze lubi te nietypowe klocki brytyjskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JudaszowyBudyn: Ogólnie mi się Gsor podoba, ale nie jest zbyt mocny pod względem statystyk. Penetracja słaba, na goldzie mocna w opór.
HP ma sporo.
Pancerz taki sobie.

Fajny jest magazynek, przy dobrych wiatrach można wrzucić wszystko w ósemkę i ściągnąć na clipa, ale chyba każdy kto grał magazynkami wie jak wygląda "wsadzanie" wszystkiego. Jeden nie przebije, drugi w ziemię, trzeci orbituje wokół ziemi, a czwarty wchodzi jako
  • Odpowiedz
@JudaszowyBudyn: Even to jednak jest LTek, nie mam go ale z tego co wiem to polega głównie na spottowaniu z krzaka, a magazynek jest tylko do samoobrony albo klepania SPGa.

Ogólnie nie lubię Włochów, mimo tego że są istotnie bardzo dobre według wszystkich statystyk, to jednak jakoś osobiście ciągle kocham swoje francuzy, które są ostatnio powercreepowane.

Progetto miałem na 7 dni wypożyczone, i było dość dobre (przed czwartym slotem którego
  • Odpowiedz
@Thome: Mam to samo. Francuzy mają swój klimat: albo je od razu znienawidzisz, albo przyzwyczaisz się do nietypowego gameplay'u/kapryśnych dział i nagle gra ci się nimi wybornie.
Wtrzymałem się robieniem włochów na IX i zacząłem klepać linię do 50B. 50 100 i wypożyczoną somuą gra daje mi dużo więcej funu, niż makaronikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Michalczewsky: a ja za to mam mieszane odczucia do francuzow - somua i lorka sa swietne ale np. jak ostatnio robilem linie do amx 50b to to byla jakas tragedia, bo duzo wolniejsze od lorki i duzo bardziej papierowe od somuy te gowna byly.... za to bat chaty bardzo dobre wspominam i dlatego poluje na burrasque
  • Odpowiedz
@An_Easy_Lover: Też na początku po zrobieniui 50 100 zdziwiła mnie mobilność. Kiedyś wydawały mi się mega mobilne. No i nie ma co z tym dyskutować, Somua jest lepsza i dużo prostsza w graniu.
Ale wystarczyłoby według mnie drzewkowemu dać te 2.2 między pociskami, żeby już zyskał. Bo aktualnie trzeba grać zbyt zachowawczo i często wyjazd żeby oddać klipa się po prostu nie kalkuluje
  • Odpowiedz
@Michalczewsky: Ja kocham swojego AMX 105, W współczesnej mecie mały magazynek z dość krótkim reloadem pasuje znacznie lepiej niż ciężarowy albo MTkowy 40+ sekundowy reload.

Ja mam zamiar zacząć robić Włochów ale tylko dlatego że dość fajnie działają na Frontline, ale nie zamierzam zbytnio się nimi zajmować, moim zdaniem przestarzałe francuzy wciąż są przyjemniejsze, mimo że z powodu wieku wypadły z łask Wargamingu, który pompuje coraz to więcej powercreepu do gry.

Moim zdaniem zdecydowanie
  • Odpowiedz