Wpis z mikrobloga

Dobra bo ktoś rozpowszechnia jakieś wyciągnięte z dupy opowieści na mój temat i muszę ocenić kilkanaście kart z nowego dodatku bo inaczej pewien silny strimer się nigdy więcej nie odpali. Dam skrina z kartami żebyście mieli jak wyczytać o którą kartę mi chodzi, a jak chcecie se sprawdzić co ona robi to możecie pójść tutej
https://www.playgwent.com/pl/updates/way-of-the-witcher/card-reveals
https://www.playgwent.com/pl/updates/way-of-the-witcher/card-reveals
https://www.playgwent.com/pl/updates/way-of-the-witcher/card-reveals
Also nie będę nic dopisywać do tych kart raczej a nowe karty ocenię może.
Also2 jak karty w międzyczasie zmienią swoje statsy to nie moja wina i płaczcie komuś z Cedepu że są nieogarami (tylko piszcie do kogoś innego niż do Burzy plox)
Ogułem możecie to traktować jako poradnik jakie karty będą grane i jakie wybrać z beczek jak będziecie mieli wybór. Opinia oczywiście nie podlega dyskusji ale jak chcecie się powygłupiać w komentarzach, że coś źle oceniłem to czujcie darmowi (z ang. "feel free" przyp. red.)

A1 - token/10
B1 - nic
C1 - za 6 prowizji masz 6 punktów i możesz zobaczyć czy wygrasz grę czy nie bo nie dobierzesz swoich złotych kart. żal.pl/10
D1 - coś do zjadania dla potworów. spoko/10
E1 - w sumie to taki lepszy Voymir, albo Kosynierz bo nikt ci nie będzie specjalnie wieśminów usuwać. spoko/10

A2 - średnie/10
B2 - nic
C2 - nicz
D2 - gorszy i głupszy alzur. Also żenada ze strony cedepu że nie zrobili specjalnie karty na zmienianie tokenów BO IM SIĘ КУРВА JAK ZWYKLE NIE CHCE DOOPY RUSZYĆ ŻEBY COKOLWIEK ZROBIĆ. Alzur-1/10
E2 - Gerwant jest lepszy od tutorów frakcyjnych bo zagrywa jednostkę a nie specjala taka prawda. Wszyscy tutorzy razem wzięci/10

A3 - trochę lepszy cosimo. Cosimo+1/10
B3 - Lepszy Vran. Spoko/10
C3 - Super/10
D3 - średnie/10. Artwork goovno/10
E3 - motzne/10

A4 - spoko/10
B4 - nicz
C4 - spoko/10
D4 - nicz
E4 - spoko ale nie aż tak jak się wszystkim wydaje/10

A5 - słabe/10
B5 - nilfgaard/10
C5 - nilfgaard-1/10
D5 - nilfgaard-6miljardów/10 serio jeżeli ktoś po zobaczeniu tej karty dalej wierzy że cedep zrobi cokolwiek z Nilfgaardem to jest debilem 6 punktów za 5 prowizji, deal życia. to już ten putin cztery za cztery jest lepszy a i tak nikt go nie gra
E5 - Jeżeli pokaże jakie karty się zamieniają to w sumie wygląda na całkiem spoko/10, chociaż te 5 prowizji trochę odstrasza

A6 - wygląda na motznego/10
B6 - powinien być spoko/10, byłby motzny/10 jakby nie wymagał dobrania tylu kart do kombosów
C6 - guwnoarchetyp/10
D6 - nicz
E6 - ogólnie to na koniec pierwszej rundy może być ponad 10 kart na cmentarzu przeciwnika, to żeby być dobry będzie go trzeba grać z Letho i jeszcze go utrzymać przy życiu. Jak dla mnie słabo/10

A7 - Bardzo spoko/10 karta, a lamusy z innych frakcji doopa silent
B7 - szurnięta szarża+1/10 bo szybciej punkty się dostaje
C7 - średni/10. średni zamiast słaby bo to jednak karta za 4
D7 - głupie/10
E7 - spoko/10

A8 - słabe/10
B8 - za skomplikowane/10
C8 - spoko/10
D8 - nicz ale znając życie 10/10
E8 - średnie/10

A9 - słabe/10. Ogólnie to wygląda jakby północ miała dostać słabe karty ale i tak już mają dobre karty do grania więc dobrze im tak
B9 - słabe/10 poco mi w skojatel krwawienie xd
C9 - raczej średnie/10
D9 - średnie/10
E9 - spoczi/10

A10 - motzna/10
B10 - 7/10
C10 - motzna/10
D10 - nicz
E10 - motzna/10

A11 - tego się nie gra głuptasy xd
B11 - takie se/10
C11 - spoko ale nie tak jak wojowniczka tuirseach spoko/10
D11 - średnie/10
E11 - dobre/10

A12 - średnie bo są lepsze piątki/10
B12 - średnie/10
C12 - super/10
D12 - spoko/10
E12 - pewnie coś op

A13 - fajne/10
B13 - fajne/10
C13 - to
D13 - jest
E13 - token xd

A14 - spoko/10
B14 - średnie/10
C14 - kiepskie/10
D14 - nic tu nie ma
E14 - kiepskie/10

A15 - kiepskie/10
B15 - kiepskie/10
C15 - nie widze
D15 - kiepskie/10
E15 - kiepskie/10 Ogólnie to karty do syndykatu oceniam na podstawie przydatności do mojej talii z zeZgromadzeniem, a przynajmniej poza gończynią, i w sumie żadna się tam nie przyda więc są dla mnie kiepskie. Mutageny by były najbardziej przydatne ale są nieprzydatne i tak xD

#gwint
EissIckedouw - Dobra bo ktoś rozpowszechnia jakieś wyciągnięte z dupy opowieści na mó...

źródło: comment_1607110110tsnd8IsL7PuON2abYBgl9q.jpg

Pobierz
  • 14
uwaga oficjalny ranking karcianek jak wyjdzie dodatek do LoRa

1. LoR
2. Gwint
3. Mythgaard
4. Jakieś inne bo innych nie znam
Miejsce specjalne: Heartstone bo niby wszyscy mają go w dupie że jest taki słaby a ciągle o nim piszą więc nigdy nie wyjdą z jego cienia bo żyje bez czynszu (z ang. "rent free" przyp. red.)
  • 0
@Szynka0 no moim zdaniem słabe bo będziesz musiał sobie powstawiać strasznie dużo kart dobierających inne karty zamiast takich co ci dadzą punkty. To będzie taki hyperthin nilfgaardu tylko że w gorszym stylu i złożony z głupszych ludzi bo nie dodasz sobie Ciri do talii.
  • 1
@Kwik00 szczerze mówiąc to nie wiem bo długo nie gram i jak na razie jedną dobrą talię zrobiłem, ale patche wychodzą częściej niż w gwincie no i szybciej nauczyłem się lora niż gwinta. W sumie to ostatnio nawet częściej w niego gram. Chciałem ogólnie zapostować porównanie gwinta i lora góra do jutra ale już cztery godziny siedzę w centrum oddawania krwi i nie wiem czy będzie mi się chciało cokolwiek z tym