Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie pozdrawiam #play. Każdy konsultant mówi co innego, kończą się umowy i wszyscy z mojej rodziny (łącznie jakieś 12 osób) będą wypowiadać umowy i przenosić się do konkurencji, sami kręcicie na siebie bata.

*****

#gorzkiezale ##!$%@? #abonament

Pytanie do Was, do jakiej sieci skierować siebie i swoją rodzinę? :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beczkowy: orange flex, 3 dyszki miesięcznie i masz 30gb neta, no limit sms i połączenia w Polsce, nie pobiera transferu na socjalki, możesz odejść kiedy chcesz, płatność blik, karta, mogę dać kodzik dzięki któremu 30zl zwrotu dostaniesz po miesiacu bycia w sieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laggger97: możesz podesłać, skończy się umowa i jeśli kod będzie nadal można użyć, to skorzystam. Dzięki wielkie.
Zapytam jeszcze, jak z zasięgiem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: rozmawiałem z 3 konsultantami, każdy mówił co innego. Ostatecznie zadzwoniłem 4 raz i jakoś się dogadałem telefonicznie z normalnym pracownikiem w waszej firmie. Powinniście prowadzić jakieś rozszerzone szkolenia swoich pracowników, bo każdy mówi co innego i na końcu rozmowy człowiek czuje się okłamany. To nie tak powinno działać. Mimo, że udało mi się po paru dniach uzyskać to, o czym mówił mi jeden z pracowników (dwóch poprzednich zaprzeczało, by
  • Odpowiedz