Wpis z mikrobloga

@franaa: zawsze rob tak

1. drzwi zablokowane klodka ktora da sie rozwalic od srodka, sprawdz na okolo czy jest jakas otwarta szyba badz taka ktora mozna rozwalic a potem przez nia rozwalic klodke i wejsc do srodka
2. drzwi do ktorych potrzebujesz klucza, pobiegaj troche naookoło spamując wzrokiem orła
3. poszukaj wyżej tak samo jak w przypadku zablokowanych drzwi czy nie ma jakichs otwartych badz takich ktore sie da rozbic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poopiesh: Właśnie tam nie ma drzwi ani innego wejścia. Jest tylko studnia z tyłu której jak rozwalimy wieko to i tak się nie da zeskoczyć na dół. Na YT też tego nie znalazłem. Tam co prawda są tylko mniejsze skrzynki, ale mnie wnerwia jak mi coś zostaje na mapie.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: Bo studnia jest zasypana - też z ciekawości podeszłem zobaczyć jak wygląda sprawa z tym kościołem i też narazie nie wiem jak się dostać niżej.

Obejrzałem kościół z każdej strony i rzeczywiscie niema miejsca by dostać się do środka - ale w tym przypadku chyba nie ma po co wlazić do środka.
Celem jest dostanie się do pomniejszych nagród pod kościołem.
maniek50005 - @Poopiesh: Bo studnia jest zasypana - też z ciekawości podeszłem zobacz...

źródło: comment_1606898071Kqur5ardmcCZKdPrCUsFao.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek50005: Walnąłem w to wcześniej wybuchającą strzała i się nie przebiło :/ Nic, spróbuję raz jeszcze, dzieny. I jestem niebieskim byczq :P
  • Odpowiedz
@franaa: Właśnie to mnie też zastanawia z tą ognistą strzałą jak to działa, bo widziałem na yt, że da się rozwalić tego typu strzałą te ściany - ale wydaje mi się, że musi być ona ulepszona na 2 poziomie/ bo mam na razie na pierwszym i przebić takiej ściany nie idzie.

A co do bombki to działa na pewno, bo testowałem to dzisiaj rano i nawet zdjęcia podałem jak jestem wewnątrz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek50005: Ja zawsze tymi strzałami rozwalam bo mi się nie chce biegać za dzbanami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drzwi zabarykadowane z drugiej strony można też otwierać tą umiejętnością z atakiem z wyskoku, tylko musi być ulepszona, żeby działała AoE.
  • Odpowiedz
@franaa: O kurde, to dobrze wiedzieć - widzisz ja mam już ponad 111 godzin i jeszcze ani razu nie udało mi się otworzyć zabarykadowanych drzwi i gruzu za pomocą umiejętności - a próbowałem tylko raz za pomocą przeszywającej strzały - bo jest opisane, że przebija przeszkody na wylot i trafia przeciwników.

Do tego czasu zawsze szukałem jakiegoś alternatywnego wejścia by rozwalić barykadę od wewnątrz, a do gruzu zawsze szukałem dzbanów ;D
  • Odpowiedz