Wpis z mikrobloga

@Currrywurst
@kakaraper potwierdzam, ja na pierwszym koncie origin z eaplay przez ponad 160 paczek nic sensownego wymiennego i nagle 2 walkouty i ikona warta 900k. Na koncie na steamie przez wszystkie podstawowe sbc i masa blackfridayowych nic szczególnego (myślę że łącznie z 50paczek otworzyłem). Chyba że niewymienny chiellini i lloris to super trafy :p
  • Odpowiedz
W sumie zawsze może być gorzej. Znałem gościa, co nie za bardzo wiedział jak działają SBC, bo dopiero się wkręcał w ultimate'a i rzucił na jakieś podstawowe swojego Eusebio 93, którego dostał praktycznie na początku grania. To musiało boleć...

A w tym roku trafiłem już Rashforda, którego sprzedałem i ustawił mi cały skład na początku gry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale oprócz tego same ścierwo, a w pracy
  • Odpowiedz
@kakaraper kwestia farta. Ja w Fifie 20 w styczniu/lutym trafiłem ikony maldiniego i essiena i byłem zarobiony. A tak to przy premierze 20 dostalem pogbe którego szybko opchnalem za grubszy hajs i to mi ustawiło skład na długo :)
  • Odpowiedz
@Poksipol: Ja w poprzedniej vvd trafiłem i za ponad pół miliona poszedł, to mi zdublowało wartość składu. Taka taktyka chyba jest najlepsza, budujesz skład i grasz nim a wszystkie monety inwestujesz w sbc aż wkoncu wypadnie ktoś warty tyle, ze za jego sprzedaż przebudujesz cały skład.
Ustawiłem pół składu pod ben yeddera i atala i jak oni dwoje fajnie grają tak musiałem dodać kimpembe który wola o pomstę do nieba, jeden
  • Odpowiedz