Wpis z mikrobloga

#chipsy #cheetos #chrupki #czipsy

Miesiąc temu strasznie się rozczarowałem natrafiając w sklepie na Cheetosy Szkieletory.
Myślałem, że kultowe szkielety powróciły i bardzo się ucieszyłem, ale niestety po zapoznaniu się z opakowaniem radość minęła.
Stare były o smaku Serowo-Ketchupowym, cienkie jakby tłoczone w 3D, w smaku przypominały białe prażynki i z tą niecodzienną mieszanką były przepyszne. Były zupełnie inne niż pozostałe chipsy i w fakturze i w składzie i w smaku.

Te obecne to gówno. Nie kupiłem ich, ale to są napuszone orzechowe, niczym nie wyróżniające się niż jakieś tanie orzechowe Hypery z biedronki lub ewentualnie Mr Snaki orzechowe (Obecnie Star Oczaki).

Grafika poglądowa dla porównania:
Albania69 - #chipsy #cheetos #chrupki #czipsy

Miesiąc temu strasznie się rozczarow...

źródło: comment_16067961487j2T5K7x99JWTRQ4RVteDM.jpg

Pobierz
  • 15
@Hrrr_tfu: Błędnie to interpretujesz. Nie muszę ich kupować ponieważ porównuje je do tych sprzed 10-ciu lat. Tamte były prażynkowate te nie są, tamte były twarde i cienkie, te są puszyste, tamte miały smak ketchupowo-serowy, te mają orzechowy. Jadłem dużo różnych orzechowych czipsów i wszystkie były podobne, bo orzechowe są z natury tłuste i puszyste. Te to po prostu gównowaty niczym nie wyróżniający się produkt w porównaniu do tamtych. Gdybym miał je
@Hrrr_tfu: @H13D: Oni po prostu przekształcili swoje kulki orzechowe w kształt szkieletów na haloween. Natomiast brand Szkieletory kiedyś to było coś wyróżniającego się na rynku. Do tej pory nie widziałem innych Cheetosów prażynek, natomiast orzechowe kulki a w tym wypadku łapki to tego jest pełno wszędzie. Ale oni sprytnie to zrobili, bo stary brand nazywał się Szkieletory a ten nowy Szkieletor. Tak czy siak jestem zawiedziony i tylko mi smaka
@Hrrr_tfu: Nie jadłem ponieważ chciałem kupić stare szkieletory a nie orzechowe kulki w kształcie łapek. Jak zobaczyłem, że to nie są serowo-ketchupowe prażynki to się wkurzyłem i wywaliłem to z wózka.