Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #intercars #oszukujo
Wysiadł mi termostat, brat jest mechanikiem ale nie dogadaliśmy się co do zakupu części, pojechałem do Intercars i podałem VIN Pan powiedział że mają w ofercie tylko dwa termostaty za 80 i 124zł, a do mojego VIN pasuje ta droższa część. Ok, trudno kupiłem. Napisałem później do brata że mam część, na co on mi odpisał że właśnie wychodzi z Intercars (tego samego) i że ma termostat za 50zł
WTF? Mi powiedzieli że najtańszy jest za 80 ale nie pasuje. Brat podał ten sam VIN...
Dodam że jako warsztat nie mają żadnych zniżek w intercars.
Całe szczęście oddali mi kasę, ale trochę niesmak pozostał, trochę walą w #!$%@? jak człowiek się nie zna i sam sobie z ich katalogu części nie wybierze. Hatfu
d.....0 - #mechanikasamochodowa #intercars #oszukujo
Wysiadł mi termostat, brat jest...

źródło: comment_1606761491VOjG4XYWQXNE9qx3BVnoDa.jpg

Pobierz
  • 13
@kryhu : TH6782.87J
@Crow7422: Nie, dostałem z innej firmy, bo twierdził że do tego VIN pasuje tylko termostat za 124zł. Sklep ten sam, ten sam dzień. Brat poszedł po termostat SW70106035 Verneta. Brat podał ten sam VIN (dla formalności) poszedł podając kod konkretnej części, ale u innego sprzedającego (kilku ich tam siedzi przy biurkach). Dodam że ten Verneta oczywiście pasuje i działa, mi nawet nie powiedzieli że go mają, nawet gdyby
@strawberian: Już nic z tego nie rozumiem, nawet się nie zająknęli że jest tak za 72, mówili o 81, i to zupełnie innej firmy. A brat jak mówi nie miał zamówionej tej części.
Ale dzięki, nie sądziłem ze jest taka roznica