Wpis z mikrobloga

@BaronOpryskus z czego tu niby beka jest? Że ktoś chce się wyrwać z toksycznej rodziny? Czy wy jesteście normalni?

@jarzyn86 przecież napisała, że jest w klasie maturalnej, więc chce się pewnie skupić przede wszystkim na nauce
  • Odpowiedz
@StarySer: taaak i dlatego ten koleś uciekł z domu żeby się uczyć do matury. Już widzę tą toksyczną rodzinę. Zmuszają do nauki i sprzątania w pokoju XD. Nie jestem Twoim niewolnikiem XD.
  • Odpowiedz
@StarySer: No i jeszcze jedno. Koleś nie wyglada źle. Widać ze jest zadbany i głodny nie chodził. Jest w klasie maturalnej co oznacza, że ktoś przez 18 zapieprzał na to żeby ten dzieciak miał wszystko czego potrzebuje. Nie zdziwiłbym się jakby to była samotna matka bo o ojcu nie wspomina, a Ty nie znając faktów tak z dupy nazywasz ich toksyczną rodziną.
  • Odpowiedz
@jarzyn86 no ale skąd wiesz, czy jego rodzina nie jest serio toksyczna? Mało to jest patologii w Polsce? Nie wiem czy te zbiórki są w jakiś sposób weryfikowane, ale przecież nikt nikogo nie zmusza do płacenia, ja uważam że nie powinno się bagatelizować żadnych przypadków patologii, tylko wspierać dotknięte przez nią osoby, a być może komuś uda się wyjść na prostą.
  • Odpowiedz
@jarzyn86 xDDD co ja nazywam nie znając faktów? Ja tylko sugeruję, że może być faktycznie tak jak napisała i nie należy bagatelizować wołania o pomoc.
A przecież to wy, nie znając faktów, ciśniecie jej, że EBEBEBE dla kAsY ZbiUrke zAłoŻyŁA!!!!!111!! dO RobOTy bY SiĘ wZIeŁa gUWniARa a NiE!!!!!!11!!11 EEBEBEBE
  • Odpowiedz
@jarzyn86 xD I już ją wystalkowaleś, życia swojego nie masz?
A tak w ogóle, to od kiedy ładny obiadek świadczy o dobrej sytuacji w rodzinie? Ty myślisz, że patalogiczne zachowania występują tylko w biednych rodzinach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaronOpryskus: Mało jest takich sytuacji i toksycznych rodzin w Polsce? Od tego są zbiórki, żeby ludzie w trudnej sytuacji mogli uzyskać pomoc od kogoś kto chce ich wesprzeć, najwyraźniej w takiej sytuacji się znalazła.
  • Odpowiedz
@BaronOpryskus: Ten człowiek, to były head admin grupy TF2 na facebooku, który przez to, że użytkownicy nie chcieli LGBT flag w czerwcu, to ten wywalił większość administracji i wielu członków grupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz