Wpis z mikrobloga

Skąd mogę wziąć CIF to zalogowania się? Na TMUB logowałem się aliasem, w umowie podpisywanej jeszcze z Alior Sync nie mam żadnego CIF a odzyskiwanie numeru CIF nie działa w moim przypadku - swoją drogą nie kojarzę, żebym kiedykolwiek podawał panieńskie nazwisko mojej matki, a o to pytają przy weryfikacji. Jak u Was, możecie się logować? Mówię o tych, którzy zostali przeniesieni z T-mobile do Alior. Myślicie, że ten CIF jest wymagany do zamknięcia konta bankowego?

#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #aliorbank #alior
  • 13
@lIII: ja właśnie patrzę na dokumenty z Alior Sync z 5 października 2012 i ani na umowie ani na potwierdzeniu złożenia wniosku, nigdzie nie ma CIF, mam tylko swoje dane i numer rachunku. W treści maila mam napisane, że mój numer CIF znajdę w tytule przelewu na 1 grosz, który mi wykonali :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyziu: moim numerem cif by numer z konta kantor Alior ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogliby przynajmniej poinformować, a tak sobie zablokowałem konta ale rano odblokowali i trybi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dyziu: o widzę nie tylko ja mam dziś taki problem, z tym że znam swój CIF i znam alias, niestety wpisując jedno i drugie nie pojawia się mój obrazek weryfikacyjny :D

Infolinia od 1h15min nie odbiera, wiszę dalej i słucham muzyczki :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tumulec: właśnie się dodzwoniłem, okazało się że brałem u nich kiedyś raty i teraz po migracji, system widząc dwa konta z tym samym peselem zrobił "error" xD

Restart konta i wszystko śmiga :)
Ale gość na infolinii mówił że mają gwiezdne wojny xD
@tumulec: no to masz problem rozwiązany, spróbuj się zalogować danymi, które Ci dali podczas zakładania rat, tam też dostajesz od nich login, przechodzisz pierwsze logowanie etc - wszystko po to zeby sprawdzić sobie ilość rat do spłaty :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simon17: na dokumentach nie było, znalazłem to w tytule przelewu, który mi zrobili w celu weryfikacji, ale nic to nie dało, bo i tak nie działało. Zrezygnowałem z próbowania czy się naprawiło, bo nie chcę się denerwować i poczekam aż sytuacja się nieco uspokoi.