Wpis z mikrobloga

@Misio1987lbn: Niby tak, ale po tym co prezentują (1 strzał w światło bramki w meczu xD) raczej jest to wątpliwe.
Nie mniej, dobry kupon i tak (pozamieniałem sobie tylko btts na overy 1.5)
  • Odpowiedz
@Gorn122: a w pierwszej wersji miałem Antwerpię +2.5/btts po 1.78 ale doszedłem do wniosku że sam btts bezpieczniejszy, okazało się że spokojnie i to by siadło. Dobry kupon to byłby zielony,( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gorn122: Haha no jak się już człowiek wkreci to tak jest, ja nie powiem że gram codziennie bo czasami jak widzę że nie idzie to odpuszczam dwa-trzy dni żeby wyzerować głowę ale lubię sobie puscić kuponik dla większych emocji( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spokojnie dla zabawy bardziej za jakieś drobne, chociaż czasami chciałoby się puścić coś mniej i grubiej ale jakoś człowiek nigdy nie ma odwagi
  • Odpowiedz
@Misio1987lbn: Najwieksza stawką, która zagrałem było 20 złotych, przewaznie puszczam za "piątkę" ¯\_(ツ)_/¯
Na szczęście nie jestem jeszcze na etapie obstawiania lig typu wenezuela o 3 w nocy, ale codziennie rano dzień zaczyna się od puszczenia kuponu za drobne, chyba, że oferta uboga (a potem cały dzien to sprawdzanie wyników :v)
  • Odpowiedz
@Gorn122: ja tych Wenezueli też raczej nie ruszam chyba że się nudzi późnym wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja najwięcej to chyba za 60 dałem a tak to po 10-20-25 max raczej, trzeba najlepiej grać stałą stawka. Ja mam tak że jak jest z kolei weekend i Ponad 200 meczy w ofercie to dla mnie jeszcze gorzej bo nie mogę nic wybrać.
  • Odpowiedz
@Gorn122: to pokaż co tam grasz, ja dziś jeszcze nic nie skleiłem bo nie mam czasu ale jak będę w domu wieczorkiem to pewnie coś tam się puści żeby miłej było oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz