Wpis z mikrobloga

Cześć, kupowałem - https://www.wykop.pl/wpis/50888149/macbook-apple-ios-iphone-allegro-w-koncu-nadeszla-/

@kmaga: @Nie_znany: Wlasciciel udziela sie pod wpisem ktory ma juz z 1600 komentarzy, ja zaryzykowalem kupno poniewaz Allegro daje ochrone kupujacego do 10k pln

armię trolli


@ks2m: Tez sie na poczatku tego obawialem - duzo nowych kont ktore tylko pisaly pozytywny opinie, prawdy sie dowiedzialem pozniej. A jaka ona jest? Okazalo sie ze wlasciciel prosil swoich klientow spoza wykopu o zakladanie kont i dawanie opinii
@KarmelowyJeremiasz: jeżeli dużo podróżujesz i pracujesz tylko mobilnie to 16. Ja zmieniłem tryb pracy na bardziej stacjonarny dlatego już nie muszę taszczyć takiej krowy i 13 w zupełności wystarczy. Przy pracy mobilnej nie umiem utrzymać swojego komputera na kolanach, zbyt mocno się grzeje - nawet po wymianie pasty i odkurzeniu. A mam otwarte jedynie VSC i Chrome a i czasami jakiś emulator z ios. Jak odpalam blendera to nie jestem w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tez sie na poczatku tego obawialem - duzo nowych kont ktore tylko pisaly pozytywny opinie, prawdy sie dowiedzialem pozniej. A jaka ona jest? Okazalo sie ze wlasciciel prosil swoich klientow spoza wykopu o zakladanie kont i dawanie opinii pod tym wpisem zeby rozwiac watpliwosci, jaki efekt to wywalo to juz inna sprawa...


@KarmelowyJeremiasz: A co jeśli też jesteś dabyl ajdzentem? Nikomu nie można ufać! (