Wpis z mikrobloga

Zdrada emocjonalna jest dużo gorsza niż fizyczna. Change my mind. Na anonimowych czytałem przed chwilą, że kolesia laska robiła w lolo i prawie się przeruchała ale losowe okoliczności sprawiły, że nie miała możliwości i narracja była taka, że zdrady nie było xD. Nieważne, że pisała z innym gościem przez 2 tygodnie jakby to chciała #!$%@?ć mu pento. Ważne, że nie #!$%@?ła. Wg mnie, zdrada fizyczna, zaspokojenie fizycznych potrzeb, czy to pod wpływem alko czy nie, o ile jest #!$%@? to jest dużo mniejszym przewinieniem niż długotrwałe utrzymywanie relacji z kimś z poza związku za plecami swojego partnera, knucie jak oszukać swojego partnera itd. Takie coś jest robione na chłodno, z pełną premedytacją. Jest czas na przemyślenia, nie ma mowy o działaniu zwierzęcego instynktu. Ktoś jeszcze z wykopu podziela mój pogląd??? Bo żona tak :)
#zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
boli bardziej, bo tak jak autor napisał zdrada fizyczna jest taka bezmyślna, bez refleksyjna, czasem nawet nie z premedytacją, alkohol wjeżdża a dopiero następnego dnia rano pewnie ktoś pomyśli co tak naprawdę #!$%@?ł, za to emocjonalna jest planowana, świadoma, na trzeźwo. Nijak się tego nie wytłumaczy
  • Odpowiedz
Też czytałam ten post i strasznie szkoda mi tego chłopa. Probowalam zastanowić się co zrobiłabym na jego miejscu i naprawdę nie wiem
Znam w ogóle takie dziwne pary i małżeństwa. Jedno, chlop sprzedał na cpansko już nawet obrączki ślubne, zamiast siedzieć z żoną z dzieckiem małym to pół dnia potrafił w piwnicy siedzieć, do późnej nocy, z dzieckiem jak już musiał zostać to nawet nie umiał się nim zająć, raz musiała wyjść
  • Odpowiedz
@aurelialumia1: Ciekawe kto zaczal ale jezeli zrobili sobie dziecko i chlop zamiast sie nim zajac wolal dawac w zyle to nic dziwnego, ze laska szuka normalnego faceta :D Powinna wyrwac chwasta z korzeniami. Ale co do meritum Twojego postu pelna zgoda. Zdrada to nie tylko cos na tle seksualnym.
  • Odpowiedz