Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę mam już dość Hazarda i jego psychofanów. Człowiek szklanka, chodzący szpital. Ronaldo, Messi, Zidane, Pirlo, Iniesta, każdy z tych zawodników był lub jest faulowany co mecz. Chłop kosztował ogromne pieniądze i pracuje na najbardziej nieudany transfer w historii klubu. Ile można słuchać, że w końcu odpali, że miał za dużą wagę i teraz będzie lepiej. Rozumiem, że w Chelsea - angielskiej lidze, gdzie walka i przygotowanie fizyczne odgrywa jeszcze większe znaczenie, nie faulowali go... Mam gościa serdecznie dość. #antyhazard

#realmadryt #pilkanozna #futbol #real #laliga #primeradivision #hazard #zidane #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@benaluan: Zgadzam się, również to sprawdziłem. Nie zwalajcie na faule zawodników w LaLiga. Gościu po prostu miał gdzieś okres przygotowawczy, teraz są skutki jego nadwagi, braku zaangażowania itp.
  • Odpowiedz
@benaluan: ale faul rozumiesz jako nieprzepisowe zatrzymanie czy kopanie w kostkę, którą w sumie nie wiadomo czy przez pandemie poprawnie wyleczył?
Było więcej podobnych przypadków, gdzie piłkarze przychodzili z innych lig i zaczynali znacznie więcej kontuzji, w Realu oczywiście Bale, ale też np. Costa od powrotu z Chelsea, Guedes czy Dembele.
  • Odpowiedz