Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chyba te paczkomaty są za popularne i zaczynają zjadać swój własny ogon.

Właśnie mi paczkę sami z siebie przekierowali kilometr dalej od paczkomatu który w pobliżu 500m ma też inne, lepiej dostępne.

Czy to norma obecnie?
Rozumiem obecne czasy ale kiedyś sami pytali czy chcę przekierować i gdzie.

Jak to tak będzie działać to chyba czas wrócić do kurierów. Przynajmniej przywiozą gdzie zamówisz a nie zostawią gdzie im wygodniej.
#inpost
  • 15
@m0rgi zbliżają się święta, więc idzie więcej paczek.
Więcej paczek = więcej zajętego miejsca,
Jeżeli nie mają miejsca w danym paczkomacie to przekierowują do najbliższego w którym jest miejsce. Jeżeli Ci przekierowali kilometr od niego, to znaczy że wszystkie inne były zajęte. Nie tylko ty zamawiasz te paczki, a co do kurierów to teraz mają wywalone bo nie muszą mieć twojego podpisu o odebraniu paczki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azbestorro: Tylko ja rozumiem ten okres i nie mam problemów z tym by odbierać w innym.

Chcę jedynie o tym decydować gdyż wybierając usługę dostawy do X muszą ją zrealizować do X a nie decydować czy sobie zostawią w Z czy Y.

Kiedyś też była opcja czekania aż się zwolni miejsce jak nie zależy mi tak na czasie.

Tłumacząc takie zachowania tylko stworzy się następną patologię.

@czuczer: Tak piszesz jakbyś
To wskaż na to punkt w regulaminie bo widać, że dalej sobie tłumaczysz na chłopski rozum ich wygodę.


@m0rgi:

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUGI „PACZKOMATY 24/7” PRZEZ INPOST SP. Z O.O. OBOWIĄZUJĄCY OD 19.11.2020

16. W przypadku, gdy istnieje ryzyko przepełnienia wybranego pierwotnie Paczkomatu odbiorczego, Operator może zaproponować Odbiorcy ustalenie innego miejsca dostarczenia Przesyłki poprzez wskazanie przez Odbiorcę innego Paczkomatu zlokalizowanego o nie więcej niż 2 kilometry w linii prostej od Paczkomatu odbiorczego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Operator może zaproponować Odbiorcy ustalenie innego miejsca dostarczenia Przesyłki poprzez wskazanie przez Odbiorcę innego Paczkomatu

Odbiorca może wyrazić zgodę lub brak zgody na dostarczenie Przesyłki do innego


@PandaSmietnikowa: Czytałeś w ogóle o czym pisałem?
Dalej to co wkleiłes nie pozwala im na decydowanie za odbiorcę gdzie dojdzie do odebrania paczki.

Czemu ty i @czuczer tak bronicie jakiejś firmy która przeistacza się w molocha na glinianych nogach?
@m0rgi:

Czytałeś w ogóle o czym pisałem?

Dalej to co wkleiłes nie pozwala im na decydowanie za odbiorcę gdzie dojdzie do odebrania paczki.


Czytałem, za to ty nie i szukasz problemu tam, gdzie go nie ma, bo nie rozumiesz tego co czytasz. Właśnie końcówka tego fragmentu, który wkleiłem wyjaśnia, że mogą decydować za odbiorcę gdzie dojdzie do odebrania paczki (do 2 km od pierwotnie wybranego paczkomatu). Przeczytaj to do końca (i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PandaSmietnikowa: Znów, wybierasz sobie co wygodne i masz problem z czytaniem.
Punkt 18 i inne, mają zastosowanie w przypadku odmowy odbiorcy i jest to jedynie punkt tymczasowy o czym też mnie nie informowali.

@czuczer: Dawno już do nich zadzwoniłem. Bez kłócenia potwierdzili swój błąd i przekierują paczkę do docelowego.
Ty dalej tłumacz sobie firmy, internetowy wojowniku dla zasady co podpiera się regulaminem którego sam nie czytał.