Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam 194cm wzrostu, szerokość spodni z sieciowek to 34-36, ale w 90% przypadków są zbyt krótkie.
Gdzie kupić sensowne chinosy i jeansy w moim przypadku? Najlepiej jakieś sieciowki żebym mógł sobie przymierzyć.
#modameska
  • 11
  • Odpowiedz
@CinuLNS: przecież spodnie masz w konfiguracjach W/L czyli W34L36 np. więc dobierasz właściwą długość (L)

Większy wybór jest online, a w większości sklepów masz darmowe zwroty nawet do 30 dni. Ja wole zamówić kilka par i zwrócić niepasujące
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niezwornowazony: potrzebuje długość odpowiednią - brzmi jak absurd, ale tak to wygląda - niekiedy 34 w jednym sklepie jest dłuższe od 36 w innym, a i tak nadal zbyt krótkie. Napisałem wpis, bo liczę, że ktoś może jest w podobnej sytuacji i ma do polecenia konkretny sklep czy nawet model spodni. Sprawę "komplikuje" to, że chcę spodnie sięgające butów - takie mi najbardziej odpowiadają.

@r4do5: ale wiesz, że ludzie mogą
  • Odpowiedz
i nosi spodnie 32 długość.


@r4do5: to może po prostu ma krótkie nogi. Ja mam 189 i noszę 34 ¯\_(ツ)_/¯ za to mam problem z butami, bo noszę 47 i też się zderzam ze ścianą, bo wiele firm takich rozmiarów nie produkuje w ogóle.

Niektórzy noszą spodnie poniżej stanu, niektórzy podciągają je na maksa. To też ma znaczenie, tak samo jak budowa ciała i gust
  • Odpowiedz