Wpis z mikrobloga

A T E N C J O P R Z Y B Y W A J #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Żelkom!
⇛ ciśniemy żelkowy Black Week -20% https://sklep.gusto.pl/pl/c/Black-Weeks-%E2%AC%9B/29
⇛ już jutro -30% gdy użyjesz kodu na -10% (20% black week + 10% z kodu). Kod to (uwaga, zaskoczenie)


⇛ klasyczny kod WIRUS2137 akurat teraz nie działa xD
⇛ aby wygrać trzeba plusować ten wpis, mirkolos wybierze 3 delikwentów,
którzy dostaną po ZESTAWIE SPECJALNYM ( ͡ ͜ʖ ͡)
⇛ ogłoszenie wyników w poniedziałek 30.11.2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZESTAW SPECJALNY - co to jest?

Zestaw specjalny to 10 kubków. 10 KUBKÓW. PONAD 4 KILO ŻELKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 kubki wybiorę sam, a 7 wybierzecie Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielu z Was konsumowało już nasze żelki, więc na pewno macie ulubione.
Napiszcie w komentarzach swoje propozycje,
a z tych plusowanych zrobimy zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Tutaj jest lista wszystkich kubków.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Ostatnio przy okazji #rozdajo starałem się napisać kilka słów, co tam w #gusto tworzymy, ale nazbierało się tego tyle, że wyszedłby bardzo długi wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego napiszę w punktach, a bardziej zainteresowanych zapraszam na naszą grupę, na której publikujemy rzeczy z kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- zrobiliśmy żelki light bez dodatku cukru, przyjęcie pierwszej wersji całkiem OK, ale i tak poprawiamy - w przyszłym tygodniu będzie nowa wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°) podkręcamy truskawkę, żelatyna będzie jednak z prosiaka, a koszenilę zamieniamy na wyciąg z buraka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- na przyszły tydzień również gotowe będą żelki arbuzowe - kliknij na "powiadom o dostępności", dzięki temu od razu jak je dodamy, dostaniesz maila

- w dwóch ostatnich próbach nie udało się stworzyć radioaktywnych konfidentów XD wyszły takie 4/5, do nabycia normalną drogą - kwaśne żelki

- jeden Mireczek zwracał uwagę na to, że używamy barwników, które mogą powodować alergie. W końcu udało mi się rozpocząć próby z wymianą takich barwników. Jesteśmy na początku tej drogi, ale już są przygody. Np. żółcień pomarańczowa. Na ten moment ten barwnik został tylko w piankach. Czemu? Zrobiliśmy pianki na innym zestawie kolorów. Dostałem telefon od klienta, że zgłasza reklamacje. Czemu? Bo jego pianki są nieświeże. Ale jak to, jaka data? No, data jest OK, ale wyglądają inaczej, są takie jasne, jakby wyblakłe ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż, efekt uboczny zmiany barwnika. Musiałem wymienić na te z żółcienią XD Ale poradzimy sobie z tym, a całą sytuację dokładniej opiszę na naszej grupce

- ten obrazek do rozdajo ma jeszcze 2 inne wersje, ale stwierdziłem, że ta wersja będzie najlepsza. Dwie pozostałe w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- w wielu paczkach wysyłaliśmy magnesy gruszki, podobają się? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robić więcej?

Żelkom i do zobaczenia ʕʔ
Pobierz ecco - A T E N C J O P R Z Y B Y W A J #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Żelkom!
⇛ ciśnie...
źródło: comment_1606414627jIMHtElcz3j5ocsuZkdcZN.jpg
  • 83
@ecco: aha, zapomniałbym... tak tak to my zrobiliśmy grafikę z liściem, ale naprawdę nie namawiamy do bicia, ani nie promujemy przemocy, nie było to intencją moją, ani nikogo z zespołu! Na pewno ktoś zaraz o tym przypomni, ale nie myślcie, że my o tym nie pamiętamy. Pilnujemy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) A druga sprawa, to też wiem, że robimy #!$%@? żelki, chemiczne i niesmaczne, tutaj wypisałem
@rouli: A ja właśnie chcę z penisami! Ale może faktycznie nie czarnymi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Biere wszystkie owocowe, i z cukrem. Cuuuukreeeem. Wystarczy, że wszystko inne poza słodyczami, jem i piję bez cukru (w miarę możliwości).
@wacek_1984: a bo to wybrane Biedronki były i jak się okazało, żelki w niektórych schodziły turbo szybko. Cóż, pozostaje mi przeprosić za niedogodność, na ten moment nic tu nie wymyślę