Wpis z mikrobloga

@nobrain: Moje? W sumie tak XD. Chyba moda z USA u nas wchodzi. Każda stosunkowo młoda osoba powinna o tym wiedzieć jeśli chce łatwo dostać później kredyt hipoteczny itd.
  • Odpowiedz
@nobrain: Moje? W sumie tak XD. Chyba moda z USA u nas wchodzi. Każda stosunkowo młoda osoba powinna o tym wiedzieć jeśli chce łatwo dostać później kredyt hipoteczny itd.


@MZ23: to też jest hit, analityk bierze łyka kawy i mówi "uuuu widzę że od 20 lat bierze pan raty na toster za 50zł, proszę oto 800 tys. na własne mieszkanie, których nie dostałbyś gdyby nie branie małego agd na raty"
  • Odpowiedz
@g0dl1ke: To też tak nie działa. Wiele firm operuje na scoringu. Wiadomo, że przy tak wysokich kredytach jak mówisz wszystko idzie przez analityka. Nadal lepiej mieć jakąkolwiek historię kredytową niż nie mieć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nadal lepiej mieć jakąkolwiek historię kredytową niż nie mieć ¯\(ツ)/¯


@MZ23: historia kredytowa za takie drobiazgi to możesz sobie co najwyżej pogorszyć warunki jeżeli minimalnie spóźniłeś się z jakąkolwiek ratą sprzed wielu lat xD

Dostałem bańkę hipotecznego bez jakiejkolwiek historii kredytowej posiadając jedynie 24 miesięczna DG. Pierwsza zasada zdolności kredytowej - nie bądź biedny, a cała resztę odnośnie budowania historii kredytowej w elektromarketach to można między bajki na polke włożyć xD
  • Odpowiedz
Bardzo dobre rozwiązanie dla iPhonów na tę porę roku kiedy to trzymany w ręku smartphone na zewnątrz wyłącza się przy 80% baterii, bo mu qwa zimno przy 4 st C. Brak możliwości włączenia tego gòvvna, dopiero po kilku minutach ponownego ładowania odzyskuje utracone 80% baterii.
Płacisz kupe kasy z jabłuszko, które nie radzi sobie z lekkim chłodem.
Mnie osobiście ostatnio zdechł pod paczkomatem w trakcie nadawania paczki i zamiast wykonać
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: ale po co te wszystkie wojenki? Miałem androidy. Miałem iPhony. Obecnie mam jakiegoś tam Oppo, a mój następny telefon to będize pewnie iPhone X. Bo iPhone to jedyne co zostało na rynku z względnie małym wyświetlaczem. Wszyscy sprzedają 6,5-7 calowe potwory które nijak mi się do kielni nie mieszczą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g0dl1ke: @PolskiBumelant: Jeszcze dodaj coś o leasingu bo przecież wiadomo ze absolutnie żadnego Polaka nie stać na nowy telefon albo samochód z salonu. Wszyscy są tacy biedni jak ty i maja wszystko na raty.

Masz następnego, #!$%@? jajca kto co kupuje i za co.
  • Odpowiedz
@g0dl1ke: gdybys był taki bogaty to byś nie brał kredytu xd


@hyatt: najgłupsza rzecz jaka słyszałem od dawna xD

Możesz być bogaty, ale nie mieć gotówki. A kredyt hipoteczny jest znacznie tańszy niż upłynnianie aktywów w czasie innym niż założony.

Przekładając to na zrozumiały dla Ciebie przykład masz samochód za 300 tys., dom za bańkę i zobowiązanie 200 tysięcy do spłaty. Oszczędności 100 tys, bo właśnie wybudowałeś dom. Sprzedasz dom,
  • Odpowiedz
Jak ktoś się nazywa bogatym to ma odpowiednio dużą poduszkę finansową, proste xD chyba że mówimy o programiście który zarabia 20k i myśli że jest bogaty xD
  • Odpowiedz