Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem bota esidoruk119 - konto założone do spamowania tylko jedym rodzajem filmików z kanału YT UNBOX 360. Do tego multi konta esidoruk111 - też konto które wrzuca tylko i wyłącznie filmiki z tego samego. (co ciekawe zgłoszenia o milti od razu odrzucane a konta z podobną nazwą, wrzucające to samo, widać że multi)
esidoruk119 zgłosiłem wczoraj. Mod uznał że zgłoszenie prawidłowe, gościu bez bana, dzisiaj kolejne znalezisko z filmikiem dodane.
Wykopane znów przez te same konta, każde z aktywną są tylko z filmikami z tej samej domeny (plus parę losowych wykopów dla niepoznaki i jeden dodany komentarz w stylu "bardzo ciekawe wideo" ). Wpisy na mikro, komenatrze, boty tak oczywiste że oczy bolą a moderacja nie reaguje. Znalazłem już dwa wpisy na mikro z przed tygodnia że ludzie ich zgłaszali i nie było reakcji ze strony modów:
alifexakep
jirapaso
Chupakobra
My_drone
Agul007
Zondep
Papandos
Znahar
bolvanalan100
menesop
covid009
Ferhie
Dubaj

etc. Kont jest więcej. Wystarczy sprawdzić wykopujących pod jego filmikami. Konta botów z aktywnością która polega na plusowaniu i wykopywaniu własnych treści.
Zrobicie coś z tym w końcu? @Moderacja @a__s @m__b ?
#moderacjacontent #moderacjacontent
Pobierz thewickerman88 - Zgłosiłem bota esidoruk119 - konto założone do spamowania tylko jedy...
źródło: comment_1606228280EeRqhFG4LI02tzPLfR3IKN.jpg
  • 5