Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie johimbine, tylko nie wiem jak to ugryźć bo cardio mogę kręcić co drugi dzień. Ogólnie to keto + if tylko co drugi dzień 15h w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°), myślę brać 20mg w dzień gdzie kręcę kardio, a 10mg z rana przed pracą. Chociaż nie wiem, czy w ogóle przed pracą jest sens
#mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@Andrzejek13: ale to jest hcl, czytałem, że objawy są dużo lżejsze. @iamtehwin: ja lubię keto, łatwiej mi liczyć kcal i nie jestem na niej głodny, więc czemu nie? Nie uważam jej za dietę cud, po prostu mi smakuje, a do joszki pasuje dobrze
  • Odpowiedz
@rafal2807: Ja brałem hcl właśnie. No kofeinę np. mam bardzo dużą tolerancję ale po yohimbinie myślałem że mi serce wyskoczy. Zrobisz oczywiście jak zechcesz ale radzę zaczynać jednak od mniejszych dawek, lepiej uważać niż później żałować bo każdy reaguje inaczej a nie jest to jednak do końca bezpieczny środek.
  • Odpowiedz
@COWEED_19: Ja to natomiast nawet nie biore sie za yohimbine bo wiem, ze bede musial brac spore ilosci czyli wieksze ryzyko jakichs skutkow ubocznych. Kofeina tez nigdy na mnie nie dzialala za fajnie, a wieksze ilsoci powodowaly tylko skutki uboczne. Dopiero kokaina dziala jak trzeba ale tu tez kreski, po ktorych ludzi konkretnie #!$%@? mnie relaksuja, wiec znowu musialem wieksze dawki i wieksze ryzyko skutkow ubocznych ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz