Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy któraś z was ma ten problem, że czasem jak się zauroczy to zmienia się w małą dziewczynkę i jakby mniej używa mózgu? Problem jest taki, że to się nikomu nie podoba i wychodzi się na głupszą niż się jest. Poł biedy jak wybranek ma empatię, ale jak ma w sobie chama, którego skrywa, to on będzie cię "gasił". Mam chyba problem z relacją z ojcem, zmarł wcześnie i może widzę w pseduowybranku ojca? Np. nie zachowuję sie wtedy jak kobieta, że seksi i w ogóle, tylko się ciągle (głupio?) śmeję i zartuję jak dziecko, lekko infantylnie, ale nieszkodliwie, może to chyba irytować. Któraś tez tak ma? #rozowpaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb94ac5578e11000a6851ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, ja często tak miałam, automatycznie udawałam głupszą, żeby on mógł się "wykazać". Na szczęście wyleczyłam się z tego sportem, już wolę wystraszyć kogoś niż udawać gorszą/głupszą/bardziej nieśmiałą itd.

Np. nie zachowuję sie wtedy jak kobieta, że seksi i w ogóle, tylko się ciągle (głupio?) śmeję i zartuję jak dziecko, lekko infantylnie, ale nieszkodliwie, może to chyba irytować.


A co to oznacza zachowywać się jak kobieta? Może warto po prostu
  • Odpowiedz