Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puotek: ten email miałem 7 i 9 listopada jak się zapisywałem na powiadomienie. Widocznie dwa razy się musiałem zapisać. A dzisiaj dostałem taką wiadomość jak op
  • Odpowiedz
@puotek: Pytałem, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi, jedynie formułkę że będą dzwonić do tych osób które zapisały się w pierwszej kolejności. Czyli teoretycznie nie wyklucza, ale jak będzie naprawdę przekonamy się chyba dopiero 25 listopada.
  • Odpowiedz
  • 0
@jasio325 ale mi #!$%@? płatność, dzisiaj pisali że tym którym anulowali w dniu dzisiejszym, a ja żadnego maila nawet nie dostałem oprócz potwierdzenia wczorajszego zamówienia
  • Odpowiedz
@puotek: Chodzi o zamówienie w Neonet? Jeśli nie dałeś rady zapłacić przy składaniu zamówienia to anulowane od razu z tego co wiem.
@baletny: Już się nawet nie nastawiam specjalnie, jak zadzwonią to wezmę, jak nie to poczekam nawet i do wiosny. Na PS4 jeszcze mam sporą kupkę wstydu do ogrania w międzyczasie.
  • Odpowiedz
  • 0
@jasio325 no anulowane anulowane, ale Neonet pisał rano że kazdy komu DZISIAJ anulowali zamówienie będą mieć wcześniejszy dostęp. Czyli tym którzy przeszli przez płatność a i tak im cofnęli. Tak przynajmniej rozumiem
  • Odpowiedz
@puotek: Tutaj to już totalnie nic nie wiadomo, czy dadzą w jakiś sposób wcześniejszy dostęp do zakupu dla tych co anulowali im zamówienia, czy po prostu wyślą info na maila że o jakiejś godzinie rusza kolejna tura sprzedaży i znowu walcz z serwerem.
  • Odpowiedz
  • 0
@jasio325 oj mordeczko odpisywałem ci na szybko w robocie, nawet nie zdążyłem dokładnie sprawdzić screena :D zajebiście w takim razie, może się uda
  • Odpowiedz