Wpis z mikrobloga

Hej mireczki! #ps5 ma mały bug jeżeli chodzi o instalację gier z płyty - jak włożycie płytę do napędu i naciśniecie sami przycisk kopiuj, to jest duze prawdopodobieństwo, że po zainstalowaniu, pograniu i wyjęciu płyty, gra się sama usunie z dysku. Rozwiązaniem jest natomiast włożenie płyty do napędu i odczekanie, aż konsola sama zacznie instalować grę - nie klikajcie po prostu na przycisk Kopiuj. Nie jest to jednostkowy przypadek, bo kumpel też ma to samo a i na reddit widziałem, że parę osób miało problem. Bug zgłoszony do Sony, mają to poprawić w łatce następnej do FW. Miłego użytkowania i giercowania na konsolkach, różowa ciśnie w astro i jest zachwycona :)
  • 10
@Zielony_Ogr: serio, ziomek kupił najpierw XSX, teraz PS5. Dziś z nim gadałem i powiedział, że odpalił XSX i zrobił "meh... w sumie nic nowego". Dziś odpalił PS5 i jest podjarany strasznie, szczególnie właśnie kontrolerem. Moja jest praktycznie bezgłośna - jedyny głos jaki wydała do tej pory to praca napędu podczas instalacji gier. Ja sam się przymierzam do XSX, ale chyba kupię, jak trochę potanieją. Miałem sprzedać PS4 Pro i XOX, a