Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WebsterBolek: @RandomYoRHaSoldier: jest to żniwo ostatniej afery z Coco i Haachama gdzie Chińczyki złapali ból dupy że śmiały wypowiedzieć słowo Tajwan. Chińczycy dalej są źli że cover nie zwolnił Coco przez co oberwało się całemu hololive również chińskiemu odłamowi który nie miał nic wspólnego z całą sprawą no ale cóż. Miesiąc temu dziewczyny oficjalnie powiedziały że hololive CN przestaje istnieć a one same dostały parę opcji do wyboru, pomoc w
@Hajak: @WebsterBolek: @RandomYoRHaSoldier: Hmm, wydawało mi się, że ktoś już o tym na wykopie wspominał... Generalnie to sytuacja z chińskimi hololiverkami a w szczególności z Artią jest dość zawiła, bo od jakiegoś czasu krążą dosyć konkretne dowody obciążające drugą generację chińskich hololiverek jakoby popierały czy może sympatyzowały z chińskimi hejterami. Oczywiście 100% dowodów nie ma i nikt oficjalnie się w temacie nie wypowiedział, ale przynajmniej jeśli chodzi o Artię
@Pielaheh: Szczerze to mocno wątpię żeby dziewczyny z HololiveCN sympatyzowały z chińskimi hejterami, zwłaszcza Artia, która najbardziej ukazuje, a raczej ukazywała "niechińskie" zachowanie czyt. streamowanie na twitchu zamiast na jedynej słusznej platformie wielkiego brata czy BiliBili, do tego sam fakt robienia streamów w plugawym angielskim języku mógł się nie podobać chińskim nacjonalistą. Jak powszechnie wiadomo i było można zauważyć w ostatniej aferze, ulubioną metodą chińczyków oprócz masowego spamu i utrudniania życia,
@Hajak: Właśnie przypadek Artii, wydaje się być ciężki do zbicia, niestety wszystko wskazuje na to, że coś było na rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Generalnie zgadzam się z tym, że Chińczycy z pewnością próbowali i próbują siać różnego rodzaju dezinformację i w tym przypadku zapewne nie jest inaczej, ale w przypadku Artii krążą nawet obciążające filmy z jej udziałem ze streamów z bilibili. Większość dowodów to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pielaheh: przeczytałem tyle na ile starczyło mi cierpliwości i dochodzę do wniosku że to jest śmieszne jak bardzo ich striggerowal Tajwan, jednocześnie trochę przerażające jak bardzo poświęcili się tej wojnie, patriotyzm to straszna rzecz ||
Co do Arti to w sumie sprawa ciekawa, ale nie zamierzam się zagłębiać. Dla mnie temat tej wojny jest zamknięty i nie mam chęci się bardziej w niego zagłębiać. Tak