Wpis z mikrobloga

Kupiona na allegro z MM - jak to dziala? Musza wyslac jakies osobne potwierdzenie? Czy kupione to ok i OD 15 grudnia beda wysylac?
#ps5
  • 7
  • Odpowiedz
@Jarel: Ja na maila dostałem od allegro dwie wiadomości - raz że kupiłem, a dwa że otrzymali płatność. No i tak jak w opisie było napisane - od 15 grudnia wysyłki, ale mam nadzieję że jeszcze coś się w tym temacie zmieni.
  • Odpowiedz
@2honest: ja tak samo, mail o przekazaniu platnosci tez dotarl - czyli raczej jestem "bezpieczny"? Czy MM musi osobno wyslac maila ze potwierdza?

@TimeyWimey: no wlasnie w aukcji byla informacja ze termin dostawy do 25-28 dni, wiec tez po cichu licze, ze tak bedzie, a moze nawet cos szybciej sie uda
  • Odpowiedz
@franek-stawicki ja również :)
Ustawili datę przedsprzedaży, ale nie zmienili ile dni na wysyłkę. Dlatego w zamówieniu Klienci dostali informacje, że planowany czas dostawy 16-18 grudnia. Więc jak się nie wywiążą, można zakładać dyskusje, a allegro rzadko staje po stronie sprzedawcy nawet tak dużego (chyba że mają ogarniętego opiekuna biznesowego).
  • Odpowiedz
@Jarel: Na pewno jesteśmy bezpieczni pod względem płatności, gorzej z dostępnością tych konsol, bo nie wiadomo kiedy oni je dostaną i kiedy wyślą, stąd ten 15 grudzień. Dlatego mam nadzieję, że na dniach się coś ruszy i nas poinformują jak sprawy się mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz