Wpis z mikrobloga

Widzę, że większość osób nie zauważa dużej zalety gamepassa. Od tygodnia mam już #xboxseriesx i zagrałem w dużo gierek typu Resident Evil 7, A Plague Tale, Senua`s: Hellblade. Są to dobre gry ale nigdy bym ich nie kupił za 400zł bo po prostu są za krótkie do przejścia w kilka godzin. Dzięki gamepass mogłem w nie zagrać. Jakbym miał #ps5, to bym kupił jedną grę AAA i bym musiał ją męczyć tygodniami. #konsole
  • 11
  • Odpowiedz
@ethics: fajnie, ale czemu manipulujesz i to bezczelnie? xD Żaden resident nie pojawi się w game passie w dniu premiery, A Plague Tale też się nie pojawi w dniu premiery, bo studio nie należy do MS. Jedynie nowy Hellblade się pojawi w dniu premiery. Więc jakby się pojawił nowy Resident/Plague Tale to i tak albo musisz zapłacić za grę normalną cenę, albo czekać aż się pojawi w game passie co
  • Odpowiedz
@Cinkito: no widać, że nie zrozumiałeś. Jak wyjdzie nowy resident to i tak go nie kupię bo jest to średnia gra. Ale jak się pojawi za darmo to zagram z ciekawości.
  • Odpowiedz
@stormkiss: wiem, ale już patrzę z perspektywy next genów i gier, które mogą/nie muszą się pojawić.

@ethics: no ja widzę, że Ty nie zrozumiałeś. Na PS5 też tej gry nie musisz kupić za 350 zł. Jeśli Ty możesz na Xboxie czekać, aż się pojawi za darmo (w rzeczywistości W CENIE abonamentu, a nie żadne za darmo), to tak ja mogę poczekać, aż gra stanieje/pojawi się w PS+/pojawi się
  • Odpowiedz
Jak wyjdzie nowy resident to i tak go nie kupię bo jest to średnia gra. Ale jak się pojawi za darmo to zagram z ciekawości.


@ethics: To po co odwołujesz się do kupowania tych gier za 400zł na premierę? Jak na PS4 mnie jakaś gra nie interesuje to nie kupuję jej w pełnej cenie. Jak jest w dobrej promocji to owszem kupię i zobaczę czy gra się fajnie czy nie
  • Odpowiedz
Jakbym miał #ps5, to bym kupił jedną grę AAA i bym musiał ją męczyć tygodniami. #konsole


@ethics: ja tam kupilem psnow i od pol roku nie wydalem nawet grosza na nowe gry, pogralem m.in. w Days Gone, Final Fantasy XV, Metro Exodus, Doom, Rage 2 czy RE7 i wiele wiecej, ale jak ktos nieogar to xD
  • Odpowiedz