Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawe. Pamiętacie całą akcję z przestawionymi słupami o picikłak? Cała ta akcja wywołała ostrą dyskusję pod tematem Kolegi @virusriddle. Aby nie wdawać się w dyskusje z fanatykami ukasza wysłałem zapytanie do twórcy projektu.
https://www.wykop.pl/wpis/53528797/biuro-ktore-stworzylo-projekt-ktory-buduje-mitoman/
Po godzinie 10 już zwątpiłem w odpowiedz i o 13 jest :) ktoś odpisał, ale ta odpowiedz lekko mnie zdziwiła, wg nadawcy Łukasz buduje coś innego niż "Dom w sasankach 4".
Czyli wychodzi na to, że:

Łukasz twierdzi (proszę mi wierzyć na słowo) że buduje Dom w sasankach 4,
Kierownik Biura Obsługi Klienta nie rozpoznaje w tym Ukaszowym bajzlu ich projektu,
Budowa musi mieć już tyle bubli, że nawet właściciel projektu nie jest w stanie tego ogarnąć.

Łukasz musiał zrobić coś o czym każdy mówił, a mało kto zrobił




#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
gemini2009 - Bardzo ciekawe. Pamiętacie całą akcję z przestawionymi słupami o picikła...

źródło: comment_1605537965mmoavJuuCMJjpUxpxqYDO2.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gemini2009: wiedzą dobrze, że to ich projekt ale wychodzą z tego w bardzo polityczny sposob( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej się nie przyznać i #!$%@?, problem z głowy oni tylko projekt sprzedali a ukaszek go upgradeowal( ͡° ͜ʖ ͡°) do cacuszka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leesiuu: Ty nie widzisz absurdu tej sytuacji? Spodziwaleś się, że zwołają naradę i wszyscy inżynierowie Archonu będą debatować czy typ z internetu prawidłowo wykonuje ich projekt bo inny typ z internetu ma wątpliwości i prosi o wyjaśnienie? Ktoś w Archonie srogo śmiechnął jak dostał tego maila.
  • Odpowiedz
@gemini2009: Odpowiedź Archonu zadziwiająca. Zakładając, że nie podałeś im linka do innego jutubera albo innej inwestycji - to nawet bardzo zadziwiająca. A mogli napisać, że ich projekt został poddany adaptacji i żebyś się zwrócił do projektantów, którzy ją przeprowadzili - a nie palić jarząbka, że to "całkiem inny dom". Projekt, który buduje ukaszek nie ma żadnych istotnych zmian, więc może dowcipnemu kierownikowi BOK Archonu chodziło np. o to, że to
  • Odpowiedz