Wpis z mikrobloga

@swagerstom: Tylko różniąca wynika głównie z tego że po lewej stronie debili robią z siebie anonki z internetu albo głąby pokoju Michała komunisty o których nikt nie daje #!$%@?. Z drugiej zaś strony masz posłów i ministrów w rządzie i całą Konfederację oraz osoby pokoju Kai Godek czy Bakiewicza, które w debacie publicznej aktywnie uczestniczą.
  • Odpowiedz
Sylwia Spurek nie jest i nigdy nie była w partii "Lewica"

@Nox_: co ty, nie wiesz że lewactwo stanowi jeden wielki hive-mind i jak ktoś jest progresywny do zaczyna do niego należeć?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@swagerstom: wskaż proszę wpis swojego autorstwa, w którym domagasz się od prawicowych vlogerów i twórców ciśnięcia po prawicy i tworzenia filmików: "Zandberg zaorał prawaka!".
  • Odpowiedz
zagospodaruj to wolne pole. Masakruj lewą stronę


@gumowy_ogur: ja to nie wiem czy bym chciał widzieć to "masakrowanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczająco dużo żeżu jest w samych wpisach #4konserwy, a co dopiero filmy na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swagerstom: nie szkoda, @koroluk już milion razy to wyjaśniał - kanałów szkalujących lewaków jest w polskim internecie tysiące, natomiast szkalujących prawaków tyle co kot napłakał i on świadomie nie będzie się bawił w żaden symetryzm, skoro sympatyzuje z lewą stroną.

Edit. Sorry że się powtarzam, ale @koroluk o pół minutki mnie uprzedził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz