Wpis z mikrobloga

@infamouz: po co ryzykować? Nie lepiej poczekać i kupić z pewnego sklepu albo walczyć 19 listopada w media markcie? Już powiedzieli, że będą konsole w dniu premiery do kupienia online
  • Odpowiedz
@infamouz: Allegro daje ochronę zakupów do 10k, sprzedawca ma 100% pozytywnych komentarzy. Szczerze mówiąc to właśnie kupiłem, dam znać w przyszłym tygodniu czy legitne
  • Odpowiedz
  • 0
@Francao: za klucze do xboxa ma pozytywy, nic fizycznego. Startował od 5 ps5, teraz w sumie jest dostępne 30 i ok 30 kupione.. Nie chcę cię martwić, ale zamroziles hajs ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@infamouz @Francao: obecnie 38 osób przelało temu panu pieniądze na łączną kwotę 91 162 zł za towar którego nie posiada, za towar z którego dostępnością mają problem największe sklepy z elektroniką na świecie, z historią sprzedaży opartą tylko i wyłącznie na kartach pre-paid i to nie fizycznych tylko sprzedawanych na postawie generowanych kodów... Nie dziwi mnie fakt, że sprzedający nie udostępnił opcji płatności przy odbiorze zamówienia... Tak czy siak,
  • Odpowiedz
@Francao: odpowiedz z allegro:
Dziękuję za zgłoszenie. Wskazany Użytkownik jest pod naszą obserwacją. Jeśli będzie potrzeba, zweryfikujemy możliwość realizacji transakcji. Są to jednak zamówienia preorderowe, z jasno wskazanym czasem realizacji.
  • Odpowiedz
@infamouz: Dziękuję Panu bardzo za informację! Liczę, że się mimo wszystko poszczęści, chociaż im dłużej o tym myślę, tym bardziej się obawiam, że się podpaliłem ()
  • Odpowiedz
@Luka_skii: Dostałem dzisiaj mail w sprawie wyżej wymienionego sprzedawcy, Allegro zablokowało mu konto, mam dostać zwrot w ciągu 14 dni. Wygląda na to, że dołączam do polowania na premierę z całą resztą i nie idę spać we wtorek ()
Spiderman już czeka, mam nadzieję, że będę miał okazję go uruchomić jeszcze w tym miesiącu... Dam znać jak się uda!
  • Odpowiedz