Wpis z mikrobloga

Zła Unia chce nas zmusić do dbania o dobro dzieci poprzez uznawanie w Polsce obojga rodziców z adopcji zawartej za granicą,


@R187: A dlaczego zabrakło w tym zadaniu informacji o homoseksualistach? xD
  • Odpowiedz
@4x80: Reszta informacji jest na obrazku. Poza tym uznawanie rodziców adopcyjnych przeciwnych płci to już obowiązuje obecnie.
  • Odpowiedz
A dlaczego zabrakło w tym zadaniu informacji o homoseksualistach? xD


@4x80: a po co rozgraniczać ludzi ze względu na orientację seksualną, płeć czy kolor skóry? Segregacja Ci się marzy?
  • Odpowiedz
@R187: Dwóch homoseksualistów nie może być jednocześnie rodzicami, coś ci się pomyliło, może nie uważałeś na przyrodzie w szkole podstawowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jegwan: W takim razie rodzice adopcyjni też nie są rodzicami ponieważ żadne z nich nie urodziło tego ani nie jest z nim genetycznie spokrewnione.
  • Odpowiedz
@R187: Piękny fikołek wywinąłeś, ale nie zmienia to faktu, że promujesz dziwactwa, na które większość ludzi patrzy z politowaniem.
  • Odpowiedz
@Jegwan: wiesz czym jest dziwactwo?
Tym czemu ty przyklejajsz etykietkę z napisem "dziwactwo".
Czy serio uważasz, że prawo powinno być opierane na osobistym pojmowaniu jakiegoś pejoratywnego słowa przez jakiegoś wykopka?
Może ja zaproponuję zakaz sprzedaży paprykarza szczecińskiego wykopkom, których nick zaczyna się na J, bo mi się ta litera nie podoba.

Co mam na myśli?
Mam na myśli że możesz sobie coś uważać za dziwactwo i może to być dla
  • Odpowiedz
@Emerkaes: Nie, prawo nie jest oparte na moim "pojmowaniu". Jak nie wierzysz to spróbuj sobie wziąć ślub ze swoimi chłopakiem, a później adoptujcie dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz