Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny: Co masz na myśli? Normalnie w Outlooku, jak masz kilka kont pocztowych, to po lewej stronie masz ich listę. Chyba, że chcesz mieć wszystkie maile w ramach jednej skrzynki - robisz sobie wtedy np. shared mailboxa z głównym adresem i aliasami tego adresu. Wpada Ci wszystko do jednej skrzynki, ale nadal możesz mieć kilka różnych adresów (aliasów)
@jakis_login: No właśnie niekoniecznie :)
Sytuacja jest taka, że chciałbym mieć wszystkie przychodzące w jednym folderze. Problem polega na tym, że te "wszystkie przychodzące" to:
- dwa niezależne od siebie serwery exchange
- gmail
- gapps
- i jeszcze kilka skrzynek SMTP

Denerwuje mnie strasznie przeklikiwanie między kontami. Tym bardziej, że nie widzę na jeden rzut okiem wszystkich skrzynek z nieprzeczytanymi wiadomościami.
Outlook jest chyba pierwszym klientem pocztowym, który nie ma
@TatoAktywny: Nigdy nie widziałem, by wszystkie wiadomości z wielu kont, w jakimkolwiek kliencie pocztowym, były w jednym folderze, a używałem thunderbirda, bata i jeszcze kilku innych klientów :P W jakich innych to miałeś i jak to było skonfigurowane, że działało? W outlooku jak chcesz tak mieć, to jedyne co mi przychodzi do głowy, to forward, ale chyba nie załatwi sprawy w Twoim przypadku.