Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nic_sensitive: czy oni właśnie zaczynają łamać policję?
W sensie, wygląda to trochę tak, jakby dociskając policję do muru, chcieli usłyszeć ostateczne przyrzeczenie bezwzględnego poddaństwa. A jeśli im się to uda, to faktycznie będziemy tutaj mieli nawet nie Białoruś, a Ukrainę z 2013 r.
  • Odpowiedz
@sssabae: To jest tworzenie alternatywnej rzeczywistości względem tego co widzimy wszyscy. Zwykłe przeinaczanie faktów. Nie widziałem żeby kościoły były dewastowane, podpalane czy rzucano by w nie i do ich wnętrza racami, kamieniami, cegłami czy szturmowano zamaskowanymi grupami ich wejścia. Zwyczajnie parę osób weszło i siedziało w środku z transparentami w jakieś dni. Czy też - moim zdaniem słusznie - stało przed i krzyczało różne wulgarne hasła. Zasadniczo:

Strajk kobiet jest be
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nic_sensitive: na moje to jest jednak inaczej. Wydaje mi się, że ktoś w pisie chce koniecznie wybić policję z bezpiecznej pozycji i postawić ją pod ścianą z wyborem. Tak, jakby oczekując poddania przed kolejnym krokiem. W mojej ocenie ktoś w pisie idzie teraz na noże z tym wszystkim, co znamy i chce mieć pewność, że policja będzie stała murem za partią
  • Odpowiedz