Wpis z mikrobloga

Też mam właśnie dylemat brać XH90 65" czy lepiej LG CX 55"


@JohnDeere: ja rozważałem nieco podobnie: albo hx90 65" albo LG B9. Wybrałem B9 55". Czytałem, że kontrast jest głównym czynnikiem jeśli chodzi o postrzeganą jakość obrazu a OLED ma nieskończony kontrast. Jestem zadowolony. A co dopiero mówić o LG CX! Ale jak widzę, że w domu żona często na tym OLEDzie ogląda programy informacyjne z paskami, to zaczynam się
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwep mam taki tylko 75cali, obraz zajebisty. Jedynie wkurza #!$%@? soft - tv 'klika' po wyłączeniu przez jakieś 2h - tak jakby się chciał włączyć. Podobno mają naprawić. Mnie to wkurzało ja tyle, że wyłączam prąd na listwie
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwep p.s. bierz 65cali, nie ma czegoś takiego jak za duży telewizor. Chyba że będziesz siedział metr od niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liga: będę siedział dokładnie dwa metry od niego. 65 cali to 1,5k więcej, trochę dużo. Do tego zajmie mi prawie połowę ściany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwep siedzę od tv jakies 2.8m-3m - wziąłem 75, a 85 też by weszło. Kupuj 65 - nie pożałujesz. Do tego uchwyt na sciane, żeby tv wisiał blisko ściany (kable wyprowadzić przedłużaczem) - będzie pan zadowolony ;)
Ja opoznilrm zakup to tv o jakieś pół roku żeby odłożyć na kupkę hajsu - polecam, bo tv kupujesz raz na x lat.
  • Odpowiedz